Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

rybak z Daru Młodzieży

lubię słuchać jak szumi morze

Polecane posty

Gość __________*______________
R😘;) spij slodko😘;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość R....................
dobranoc.......................❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna w zielonych butach
Szepcie, hej, jak morze, czy wybierasz się na spacer plażą ? pozdrów morze, musi być piękne o tej porze roku :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SzepyNocy
Panna w zielonych butach;) zmiana planow ;) dzisiaj odpada. W poniedzialek pozdrowie od Ciebie morze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obserwator układu
Beautiful, I just want you to know (Oh-hooo!) You're my favorite girl... (Ehh... oh yeah, there's something about you...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieśmiały z O2
Ciekawe czemu kobiety w późniejszym wieku mają taką ochote na sex, a mężczyźni za młodu. Troche to skomplikowane, teraz wiem skąd te rozbieżności w związkach młodych ludzi !!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo dopiero w pozniejszym wieku kobieta wie co jej w łóżku sprawia przyjemnośc, jakie pieszczoty lubi i potrafi bawić sie seksem i czerpać z niego maksimum rozkoszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no właśnie ciekawe
ze jak bylam gowniara to szalalam a im starsza jestem tym wiecej sie chce, a zreszta to wogole nie jest ta jakosc sexu! Jak sie ma 20 lat to sie rozklada nogi i czeka na trzesieni ziemi, jak jeszcze ma sie szczecie trafic na dobrego kochanka to ok, ale takich to ze swieczka szukac. A jak sie ma 30, 40 itd,,, to sie juz nie czeka tylko sie zdobywa rozkosz! O tak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam sie z przedmówczynią...panowie dziewczyny w wieku 20lat jeszcze nie znają swojego ciała i nie wiedzą czego oczekiwać umiejętności zdobywa sie wraz z doswiadczeniem, a wam wieku 20lat to hormony buzuja i szalejecie a my kobietki lubimy dluga gra wstepna...pocałunki,pieszczoty bo my sie wolno rozgrzewamy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet1
młodzi to sie pierdziela jak króliki a potem mamy 17 latki z brzuchami - blachary zaje.bane co mysla ze moga miec każdego a tu w kiblu pociągnie a tu dupy a BMW da itd :] najczesciej stwierdzone i potwierdzone to farbowane brunetki z wyrwanymi rzęsami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet1
sa jeszcze tlenione blondyny po solarce ktore maja mozgi wielkosci king-ponga ;/ i sa "wielkie" damy ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a może by tak
Trzeba zsynchronizować zegar dla młdych ludzi obu płci i będą się pieprzyć jak króliki. Zaludnimy ziemie w 10 lat i trzeba się bedzie przenieść na księżyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HOT***L CLUB
A ja znalazłem sposob żeby sobie popieprzyć. Kilka razy w miesiącu chodze rozładowac napięcie do agencji :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle ze nie ma kobiet oziębłych, sa tylko zaniedbane przez partnerów jak męzczyzna nie dba o swoją kobieta, nie stara się i nie zabiega o nią...to coż...kobiecie przestaje zależeć na takim męzczyznie i związku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no właśnie ciekawe
wyjmij z szafy sztuczną pochwe i nie marudź desperacie a jak nie to do agencji, jak nie umiesz sobie znlaleźć kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HOT***L CLUB
Jeśli mnie to dotyczy, powiem że nie nażekam na moje Damy.Bywają czasew takie dni że mam naprawdę mnogo ze swoimi Paniami.Tak że agencję zostawmy w spokoju. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a może by tak
I o to chodziło Narazka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sponsor małych pup
czy są jeszcze kobiety ktore nie leca na kase ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seXifoczka
są pod warunkiem ze partner jest przystojny brzydki musi się ratowac kasą... wiadomo❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sa...tylko ze jak nie masz kasy to musisz mieć inteligencje i jak to juz ktos zauważył byc przystojny....bo brzydkich i głupich to tylko kasa ratuje i blachar maja pod dostatkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sponsor małych pup
Jestem inteligentny i przystojny i lubię blachary. Ostatnio kupiłem 20 letnie BMW i wyrywam małolaty spod opieki taty. I tak wychodzi taniej niż burdel. Co do panienek, które niby nie lecą na kasę, to na dłuższą metę okazuje się, że jednak lecą. Smutne ale prawdziwe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sponsor małych pup
masz niesamowicie slabą psychikę :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanie małe
kto ma duuzo kasy i odstąpi mi za przysłowiowy grosik......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 555555555555555
wiesz w odpowiedzi na eska to nie ja pisalem ;) teraz napisze... jestes wspaniala kobietka ,elegancka ,zmyslowa i masz wiele cech wspolnych z moimi..jestesmy w podobnym wieku ,mamy podobne upodobania ,lubimy te same kwiaty....i jeszcze pare innych spraw ;) Całuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×