Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

rybak z Daru Młodzieży

lubię słuchać jak szumi morze

Polecane posty

wiem Setuś🌻 napisalam na @ pomyslimy jak to zorganizowac i wiem ze poszalejemy z Diabilczka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nom.. to czekam..
;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a po nocy przychodzi dzien .....wiec wstajemy ;) Miłego Dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setuś🌻 Diabliczko🌻 Roznosiciel ;) poprosze o mleko do kawy;) Robalku;) Wszysstkim życze udanej niedzieli🌻😘;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szepcik nie spie juz od 9;40:DF[ale spioch ze mnie:P] Widze , ze masz swietny humorek🌻:) Ja tez:D Slonecznej niedzieli Wszystkim🌻❤️👄🖐️:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setuś🌻 mam bd humorek;) [swieci slonko, wszystko wyjasnione i dobrze sie uklada;)]❤️ jest tak jak lubie;)* Pomysl o wyjezdzie do .......;)🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setuś🌻 u mnie od 8;30 swieci sloneczko;) Przyjedz do mnie;) zapraszam serdecznie🌻 przesylam Tobie jeden promyk i duzo usmiechu❤️;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szeppcik zanim bym dojechala to byloby juz po tym pieknym sloneczku:D Moze u mnie bedzie jutro;) Wczoraj bylo super:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochani Szepcie👄 Setus👄 Robalku👄 Rybaku👄 nawet nie wiecie kochane dziewczyny jak bym chciala sie z Wami zobaczyc i poszalec;);) moze po Nowym Roku cos wymyslimy???? u mnie dzis tez nie bylo sloneczka deszczyk padal caly dzien smutno i szaro za oknem ale o nic prawda Szepcie wazne zeby w nas bylo troche sloneczka prawda??👄 Roznosicielu mleka👄 niestety nie lubie mleka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setuś🌻 myslalam ze duza .. i teraz mi smutno:( Burger;) dla Ciebie\\/ i dla Ciebie Kochana Setuś;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieśmiały z O2
byłem z kumplem i wypiliśmy sete i browara ... :-) nadal przegrywam...laski nie mam :-( ...nie pracuje... :-(...ale od nowego roku szukam pracy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanie małe
Kogo to obchodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bianko chetnie bym siue z Toba napila;) DSziekuje za tego wirtualnego szampanka🌻 Burger to zdrowko[stuk-puk- niesmialy jeszcze bedzie lepiej. wez sie w garsc!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Calamity Jane pozdrawiam
pije 2 kawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×