Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

rybak z Daru Młodzieży

lubię słuchać jak szumi morze

Polecane posty

Gość Misiaczku to mile..
Heh..Misaczku Miales juz spac;) najlepszego na Nowy Roczek😘 powodzenia Pluszaczku😘;) ❤️..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misiaczku to mile..
Maly pieszczoszek;).. wiec przytul i milych senkow😘..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misiaczku to mile..
zmykaj pod kolderke;) jutro nowy dzien;)..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misiaczku to mile..
Dobranoc;) pomysle o tym jutro;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misiaczku to mile..
dobrze to przytul lapeczka i zmykaj lozeczko czeka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misiaczku to mile..
spij spokojnie pysiaczku😘..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misiaczku to mile..
Musimy spac ;) Misiaczku co z Twoja lapka?? hehe tak daleko Miesszkasz i taka dluga ta Twoja lapka;)..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misiaczku to mile..
miodzik:d;) Heh..Misiaczku.. Ty Wiessz..😘 a teraz grzecznie pod kolderke;) Dobranoc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misiaczku to mile..
Dobranoc Misiaczku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misiaczku to mile..
hm.. a co sie dzieje Misiaczku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misiaczku to mile..
Dobranoc Misiu;) spij slodko😘;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Calamity Jane pozdrawiam
głowa mnie rozbolała od tego czytatnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swinska rura
*............_. ,-'``; . . . . . . . . . .,`. . .`-----'.. . . . . . . . . . .,. . . . . .~ .`- . . . . . . . . . . ,'. . . . . . . .o. .o__ . . . . . . . . _l. . . . . . . . . . . . (#) . . . . . . . _. '`~-.. . . . . . . . . .,' . . . . . . .,. .,.-~-.' -.,. . . ..'--~` . . . . . . /. ./. . . . .}. .` -..,/ . . . . . /. ,'___. . . . . . . . . . . . /'`-.l. . . `'-..'........ . . . . . ;. . . . . . . . . . . . .)-..... . . .l. . . . .' ---........-'. . . ,' i . . .',. . ,....... . . . . . . . . .,' . . . .' ,/. . . . `,. . . . . . . ,'_________ . . . . .. . . . . .. . . .,.- '___________|_} . . . . . ',. . . . . ',-~'`. ;_)_) . . . . . .l. . . . . ;. . . /__ . . . . . /. . . . . /__. . . . .) ^^ . . . . . '-.. . . . . . .) . . . . . . .' - .......-`

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko sami patrzcie co mi się właśnie zdarzyło, ehhh, przyznaję to ja *............_. ,-\'``; . . . . . . . . . .,`. . .`-----\'.. . . . . . . . . . .,. . . . . .~ .`- . . . . . . . . . . ,\'. . . . . . . .o. .o__ . . . . . . . . _l. . . . . . . . . . . . (#) . . . . . . . _. \'`~-.. . . . . . . . . .,\' . . . . . . .,. .,.-~-.\' -.,. . . ..\'--~` . . . . . . /. ./. . . . .}. .` -..,/ . . . . . /. ,\'___. . . . . . . . . . . . /\'`-.l. . . `\'-..\'........ . . . . . ;. . . . . . . . . . . . .)-..... . . .l. . . . .\' ---........-\'. . . ,\' i . . .\',. . ,....... . . . . . . . . .,\' . . . .\' ,/. . . . `,. . . . . . . ,\'___________________ . . . . .. . . . . .. . . .,.- \'_____________________|_}---------------------- . . . . . \',. . . . . \',-~\'`. ;_)_) . . . . . .l. . . . . ;. . . /__ . . . . . /. . . . . /__. . . . .) ^^ . . . . . \'-.. . . . . . .) . . . . . . .\' - .......-` sami widzicie, jestem normalny miś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CHCĘ CIE POZNAĆ
Są tu takie osoby które nie deklarują się na żadne zjazdy, omijają szerokim łukiem topiki organizacyjne i nie piszą że znają się z kimś z forum osobiście. Nie będę wymieniać tych osób ale jest tu kilka takich do których nawet emali nikt nie zna. Dlaczego niektórzy sa tacy tajemniczy i czy chcą coś ukryć oprócz swoich kompleksów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarańczko.............
deklarujesz? uczestniczysz? podajesz swoj mail? i dlaczego mam wrazenie, ze to nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spokojnie.....
no ja miałam okazję poznać 5 osób z forum :-) na jednym z forumowych pikników :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarańczko.............
Można tych ludzi podzielić na kilka grup: 1.Nie są zapraszani, powiadamiani. (jak mnie nie powiadomicie,zaprosicie, o pogryzę Glusia i biedak się zatruje). 2.Udają na forum kogoś zupełnie innego. 3.Boją się. I to jest bardzo ludzkie; boją się konfrontacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wg mnie to na tym forum pisze tylko ja, a wszystkie pozostale nicki to wylacznie booty. Calkiem niezle, to fakt i chyle czola przed ich autorami. I prosze mnie nie przekonywac, ze jest inaczej, bo to tylko potwierdzi moja teze, ze macie wbudowane dobre algorytmy zabezpieczajace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×