Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

rybak z Daru Młodzieży

lubię słuchać jak szumi morze

Polecane posty

Gość no to kto jest w Twoim typie
:O??? bianko czy ja:D:P ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość burger ile masz lat
?? ja 22

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Burgerku ale skad to Wiesz?? no moze tak jest ale jest to ale jezeli tak bardzo mnie znasz to Wiesz o czym mysle;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to sorry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Burgerku ale jak Mozesz mnie znac? sorki sobie pije szampANA TAKA MIESZANAK woiem nic dobraego jak to mozliwe nie znasz mnie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Opowiesz mi wszysstko na Mazurach? ale ja musze teraz i Wiecz co ja muzse teraz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sam sie dziwie i ty tez ale wspolny wypad pewnie nam dobrze zrobi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem ze chcesz wiem ze chcesz wiedziec wiecej dam znac daj sygnal i ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale pierdzielicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze mam chec na szalenstwo eyyyyyyyyyyyja mam chec na szalenstwo.. nom .. mam;) sygnal* ??;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość my poprostu lubimy sex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyyyyyyyyyyyyyyyy
a gdzie ten sex::::::::::::::::::::::::::::::::D ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane Pomaranczki:D ciesze sie ze Jestescie i ze Lubicie ssekss:D to takie..............;) milutkich Burgerku ;)ja jeszcze zodstanae nie chce sspac;) czekam na p.....a i ......;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Burgerku pozycje nom ..mam ulubione nie mecz mnie napisz Kim Jestes;) Ok. kutcze ale siem upilam:D powaznie;) ale nie jestem zla na siebie ;) tochyba dobrze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znawczyni topików
burger, masz szczęście, to extra laska :-) zazdroszczę ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znawczyni Topikow skad Wiesz jaka jestem? zdrowko:) ja to juz nic nie wiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha spie ....:D dobranoc;) i milutkich snow😘;).. spelnienia marzen;) zmykam tak czy inaczej niczego nie zmienie..................................... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniknij wreszcie
😡 obiecanki cacanki😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bomz ja juz nie pije :D szok.. ale zjem sniadanko ok 13;55 nawet nie wiem moze tak jak ;) Ok.;) dobranoc 😘🌻;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ey lajbe szorowac a nie spac mnie tu:P Miłego Dnia ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość topik fajowy a ludzie do bani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghdghg
Mogliśmy dojść najdalej ze wszystkich A teraz każde z nas szuka drugiego w snach To historia, która nie znajdzie końca Opowiada o tych których zmazał czas Może spotkają się jeszcze w samotnym mieście Może znajdą dzień, w którym zgubili szczęście Może miną się i pójdą w inną stronę Może tak, może nie... Mogę zostać, jeśli tylko chcesz Ale powiedz, że potrzebujesz mnie żebym został z Tobą tu i teraz Bo beze mnie, nie możesz się pozbierać Mogę powstać miłość mnie prostuje Daje siłę, która nas buduje Łatwo wierzyć, jeśli wciąż utwierdzasz Że nie znikne z Twego serca Moge marznąć, kiedy wiem, że wrócisz Bo ogrzejesz mnie, mocno tak przytulisz Będziesz zawsze, przy mnie, marzę o tym Twoje ciepło wypala wszelkie kłopoty Mogę zasnąć, jeśli zaśniesz obok Słodka noc odpływam razem z Tobą Jedna chwila, którą docenia każdy Kto w objęciach żegna białe gwiazdy Mogliśmy dojść najdalej ze wszystkich A teraz każde z nas szuka drugiego w snach To historia, która nie znajdzie końca Opowiada o tych których zmazał czas Może spotkają sie jeszcze w samotnym mieście Może znajdą dzień, w którym zgubili szczęście Może miną się i pójdą w inną stronę Może tak, może nie... Coś się stało widze to wyraźnie Chyba najgorsze sny, opuściły wyobraźnie Jeszcze milcze chociaż serce krzyczy Zaraz zaczne otwierać usta ciszy Może powiesz mi, co się dzieje z nami Nie zatrzymam łez karmiłaś mnie kłamstwami Jest ktoś inny i w nocy był tu Masz w sobie tyle miłości, że rozdzielasz kilku Niechce Cię już znać i lepiej odejdź ode mnie Zrujnowałaś to, co przecież było piękne Starałem się a teraz nie ma Ciebie Samotnie żegnam przed snem białe gwiazdy na niebie Mam nadzieję, że przyśnisz mi się lepsza Gdy obudzę się nie będę nic pamiętać Zostało zdjęcie wspólnego jutra A teraz zjeżdżaj i pozdrów tego kumpla Mogliśmy dojść najdalej ze wszystkich A teraz każde z nas szuka drugiego w snach To historia, która nie znajdzie końca Opowiada o tych, których zmazał czas Może spotkają się jeszcze w samotnym mieście Może znajdą dzień, w którym zgubili szczęście Może miną się i pójdą w inną stronę Może tak, może nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 888888888888888888
Szelescie piekny wiersz ;) masz talent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×