Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

rybak z Daru Młodzieży

lubię słuchać jak szumi morze

Polecane posty

....^v^ _______________$... ^v^.. ____... ^v^_____$$ _____________$_$$ _____________$$$ ..... ^v^ _... ^v^_______$$_. ___________$$$_ ___________$_$_ . ^v^ __________$$_$__ _________$$$_$__ ________$$$$_$__ _______$$$$$_$__ ____$$$$$$$$_$_ _$_$$$$$$$$$_$_ _$$_$________$$$_____$$$$$___$$ __$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$_$$$$. ŚWIETNIE KIKA ___$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość < > >
< >

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martwe morze
Dobranoc 🖐️ http://www.youtube.com/watch?v=H6rBJqXEEdU Szum morza Szum morza w otwartym oknie budzi mnie w nocy znienacka. Świat leży przy mnie i błyszczy jak złotych gwiazd pełna tacka. Godzina druga, głowonóg dawno już zasnął w ciemności, Pod ciężką głowę podłożył ramię niezmiernej długości. Jedwabne rybki zmęczone w falbankach tiulowych skrzeli, spadają sennie daleko, aż do dna czarnej kąpieli, i te największe, z atłasu, z podszewką cudnie dobraną, kładą się w ciemną kołyskę i szepcą sobie; dobranoc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezalogowana furgonetka
miłego popołudnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słowiczko
ja czekam i czekam, a Ty gdzie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słowiczko
wrsszcie mi powiedz, gdzie jedziesz na Święta, z kim i kiedy wracasz ? Czy masz już plany na zimowe wakacje ? Napisz wszystkiego jestem ciekaw .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leśny dzbanek
ale bajzel, ale niech bądzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×