Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

rybak z Daru Młodzieży

lubię słuchać jak szumi morze

Polecane posty

Gość wiecie co??
piszcie coś, zdaniami gdzie bywacie, o forach, skąd jesteście piszcie ja Lębork, fajne miasto, obok łeba, znacie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morza szum:))))
Miłej nocy wam życzę 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłego dnia:) wczoraj byłam w Lądku Zdroju, pogoda piękna, słoneczna, na wsi kupiłam sery (oscypki), na górze domek drewniany, mały śliczny piesek siedział, weszłam do środka, na ścianie głowy kóz, sztuczne, taki wystrój, dziewczyna pracuje tam, okolica spokojna, piękne widoki, pasły się owce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale durna jesteś :D
ja na ten weekend jadę z moim do Szczyrku, namawia mnie bardzo, nigdy tam nie byłam, co sądzicie o tej miejscowości? gdzie pójść, są kluby? może rady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fan prawdy:)
;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fan prawdy:)
P-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale durna jesteś :D
fan myślałam, że wiesz cokolwiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
br gegr bteb tg fd gfdg f g gg g g gg g g g g g g g g g g g g g g g g g g g gg g g g g ' '' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ''''''''''''''''''' ' ' ' ' ' ' ' '' ' ' ' '' ' ' '' ' ' '' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' '' ' ' ' ' ' ' ' ' ' '' ' ' '' ' ' ' ' ' ' ' ' ' '' '' ''' ''' ' ' ' ' ' ' ' ' '' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' qfkesrbngsetynb;'fgdb gbr gegr bteb tg fd gfdg f g gg g g gg g g g g g g g g g g g g g g g g g g g gg g g g g ' '' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ''''''''''''''''''' ' ' ' ' ' ' ' '' ' ' ' '' ' ' '' ' ' '' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' '' ' ' ' ' ' ' ' ' ' '' ' ' '' ' ' ' ' ' ' ' ' ' '' '' ''' ''' ' ' ' ' ' ' ' ' '' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' już lato http://voyeur23.adultbouncer.com/beach/sub357 .htm poprostu cieszmy się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i szalonej
dobrej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zresztą Ty chyba
nie duszku, u Słowiczki jest zima, pada snieg, trzyma mróz a wszelakie zwierzaczki siedzą w ciepełku i ogladaja fajne bajeczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tam gdzie byc nie powinien
:) znaczy tu, powyzej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tam gdzie byc nie powinien
ponizej godnosci :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tam gdzie byc nie powinien-- Ty jestes moim wyznacznikiem gdzie mam bywać ,TAK? Ubolewam wyjątkowej indolencji:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×