Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

rybak z Daru Młodzieży

lubię słuchać jak szumi morze

Polecane posty

Gość cykadka
no Magnolio, rozwaliłaś mnie ! dzięki , pomyślę o moim następnym !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cykadka
kogo szukasz ???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magnolia biała
oj rozcałowałam:):):) 👄❤️ when i see u i will be the hapiness:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cykadka 🖐️ magnolia oj chyba nie ejstem w klimacie takim jak ty nie wiem nadal czy go znasz znasz tylko tu na kafe czy w realu a on tu tez wpada ale cos mi sie wydaje ze zakochalas sie w kims z sieci oczywiscie taka osoba przeciez jest ralna tak jak nop ty i ja i inniL:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magnolia biała
tak, ale znam go i z reala, kazdy gest i wiem co powie, jak powie, niej wiecej jakie ma zdanie:) poza tym pisze ze mna to jak rozmowa:) a wazne by znac sie czyli dusze, charaktery to bardzo empatyczny czlowiek:) wyjtkowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawny licealista
Magnolia, zazdroszczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magnolia biała
tak:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh to sie daialo pod moja nieobecnosc:) miłego Dnia [nawiasem mowiac to tez mam pieska sznaucera a raczej sznaucerke tylko ze miniature ma 8 mies.i wspaniale plywa i ma harakter:) Mam tez kota persa ma 4 lata i tez jest niepowtarzalny,robi takie cuda ze hey]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robal oj dzialo sie:D sami milosnicy zwierzat tu sa:D ja tez lubie psy i koty;) milego dnia🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoda mi tej Magdy
taka pełna nadzieji i wręcz sie narzuca,a Rybak?to wolny strzelec,lubie odmiane i piekne kobiety i nie lubi jak sie go osacza...trochę luzu Madziu:classic_cool: On ma słabosc do pięknych i zmysłowych kobiec,emanujących sexapilem;) ja to wiem,jestem jedną z nich:P pozdrawiam🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kogos trzeba dazyc jesli nie miloscia to zwyczajnie sympatia:) Miłego...🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i dajmy mu trochę luzu
bo się chłopak pogubi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milego dnia Robciu
;) cmok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj co wy wszyscy tak sie o madzie matrwicie ona jest kobieta to chyba wie jak ma postepowac z takim czy innym rybakiem:D robal tobie tez milego i mam nadzieje do poznej , byle nie za poznej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaniepokojona33

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buahahahahaha :D:D:D co za wnikliwa analiza mojej osoby :classic_cool: a nie pomyślałeś o tym że to co tu wipisuję i jaka jestem należy traktować z przymrużeniem oka ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MP:):)🌻 milo Cie tu widziec:) mi tez wlasnie tu nie dziala a tam jest gargamel:( ]ech szkoda jha go w mailu dostalam wiec Ci go wysle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
walnieta🖐️ oj chyba musze zajrzec co sie w domu dzieje skoro i walnieta juz tu wpadla:D MP wiem z, ze tu zagladasz i sie ciesze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
analiza na poprzedniej stronce ale pozoliłam sobie ją wkleić ;) szkoda mi tej Magdy taka pełna nadzieji i wręcz sie narzuca,a Rybak?to wolny strzelec,lubie odmiane i piekne kobiety i nie lubi jak sie go osacza...trochę luzu Madziu On ma słabosc do pięknych i zmysłowych kobiec,emanujących sexapilem ja to wiem,jestem jedną z nich pozdrawiam :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×