Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

rybak z Daru Młodzieży

lubię słuchać jak szumi morze

Polecane posty

Barbiś ,Setunia sorki ale tu o czymś co kocham ....zobaczyć i....ehhhhhhh co tam zapodaj Rybak wiecej informacji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybak jeszcze nie doleciałam tam SaSem ale może za jakiś czas ;) opowiedz coś jeszcze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cheriess...tylko do Ciebie, Skandynawię znałem jak Polskę, ale moje podróże tam skończyłem lata temu..... fakt, bywałem nawet gościem rodziny królewskiej, jako małolat jeszcze.... szkoda, a może i dobrze....teraz jestem tutaj.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybak ... no tak ... no Wiesz a opowiedz mi o Alesund i o Voldzie ...hmmm i co ja mam Tobie napisać hmmm... wybieram się w wakacje .......;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alesund 3 wysepki piekne miasteczko w N...... , a fjordy ehhh Rybaku , no pomyśl chwilke ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rownez miło Was widziec🌻 zycze spokojnej nocy i wspaniałych snow:) jestem jakis slabawy wiec klade sie na chwilke ... papaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robal pa spij dobrze rybak Ciebie witalam strone albo dwie wczesniej ale jakos mnie nie zauwazyles;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cheriess a to ty dzis zalozylas ten topick o tym kogo lubi sie na kafe:D ja Ciebie tez lubie ja tu wszystkich lubie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×