Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

rybak z Daru Młodzieży

lubię słuchać jak szumi morze

Polecane posty

o szit jak mogłem o tym nie pomyśleć \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/\\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/\\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/\\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/\\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ to dla niepijących alkoholu, lub będących w pracy ;) a co do szelesta i całej reszty to i ja też nie łapie kto w kim jest zakochany, nawet wyczytałem, że mnie z kimś wyswatali, a nic mi o tym nie wiadomo :O pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłego Dnia 🌻 Wszystkim Zycze ... Widze ze bardzo romantycznie sie zrobilo w szeregach zeglarzy;) Zaczekam na ciag dalszy ...co sie wydarzy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiatkowy thx za piciu:D Mp ja tylko sie domyslam aczkowlwiek moge sie mylic nie wiem czy ujawniac moje typy:o bo moze juz nie bedzie tak tajemniczo wtedy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmm........
Bolesław Leśmian W malinowym chruśniaku, przed ciekawych wzrokiem Zapodziani po głowy, przez długie godziny Zrywaliśmy przybyłe tej nocy maliny. Palce miałas na oślep skrwawione ich sokiem. Bąk złośnik huczał basem, jakby straszył kwiaty, Rdzawe guzy na słońcu wygrzewał liść chory, Złachmaniałych pajęczyn skrzyły się wisiory, I szedł tyłem na grzbiecie jakis żuk kosmaty. Duszno było od malin, któreś, szepcząc, rwała, A szept nasz tylko wówczas nacichał w ich woni, Gdym wargami wygarniał z podanej mi dłoni Owoce, przepojone wonią twego ciała. I stały się maliny narzędziem pieszczoty Tej pierwszej, tej zdziwionej, która w całym niebie Nie zna innych upojeń, oprócz samej siebie, I chce się wciąż powtarzać dla własnej dziwoty. I nie wiem, jak się stało, w którym okamgnieniu, żeś dotknęła mi wargą spoconego czoła, Porwałem twoje dłonie - oddałaś w skupieniu A chruśniak malinowy trwał wciąż dookoła. Tobie miłego dnia i wszystkim oczywiście też ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sliczne Wierszysko;) Przez lata, nie szczędząc kosztów podróżowałem po wielu krajach. Widziałem wysokie góry, oceany ... Nie widziałem tylko błyszczącej kropli rosy / w trawie tuż przed moimi drzwiami. ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wzruszona.......
PIĘKNE naprawdę, piękne aż ciarki po plecach...ehhhhh fajnie na początek dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh ja chyba wyjde bez koszulki bo takie mam gesie skorki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość push me up push me down...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z przyczyn technicznych i ode mnie nizaleznych jeszcze nie przeczytalam tej poetyki i erotyki;) zaraz nadrobie poki co ogladam dedykacje lol:) ta piosenka kojarzy mi sie z koloniami;) :classic_cool: dziekuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwczynka
Morze przesadne Morze aż śmiesznie piękne, nieprawdopodobne, Zupełnie nieprawdziwe, wprost niedopuszczalne: Tak ciemnofijołkowe, że prawie żałobne, A zarazem szalonym szczęściem triumfalne. Wobec tego już wszystkiego chyba stać się może, Zwłaszcza że brak tu ludzi, by nie dali wiary: Fale wyciągają ręce i zaczną w ferworze Klaskać... Już idzie z lutnią ślepy Homer stary. Lepold Staff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ witajcie :) Widze ,ze duzo sie tu dzieje ostatnio ;) a ja oczywiscie nie w temacie :O Bede musiala wieczorem nadrobic zaleglosci i sobie troche poczytac ;) moze pomoge 🌼 setunia 🌼 hmmmm 🌼 powiatowy 🖐️ robal 🖐️ Milego dnia wszystkim zycze :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XXL*
oj, co tu nikogo nie ma ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poinformowana
cześć Robal ! ale obiecaj, że zaprosisz na zaręczyny, a chociaż zdjęcia udostępnisz ! zakochany Robalku 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy tak może być
Czy ten mężczyzna 14.22 to Robal ? A kim jest ta piękna dziewczyna w takim razie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe ...ale macie pomysly :P ja nie mam auta tylko rowerek;) a zdjec mam mnogo wiec moge slac ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy tak może być
Robalku, nie bądż taki skromny :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh ...ja skromny ;) przeciez sie chwale ze mam rowerek no dwa ;) i narty mam kilka wedek psa i kotka no i rybki i jeszcze pare fajnych ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy tak może być
...fajnych a jednak ;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos w zyciu trzeba robic ...wiec maj jeszcze fajne kwiaty ,ktore bardzo lubie i pielegnuje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale bardzo chcę
Robal, to podrywacz wszechczasów !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh ...ale jazda normalnie nie wiedzialem tego ;) moze cos jeszcze na temat maluniego robaczka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh fajne ;) normalnie bym je poderwal ale nie wiem czy to dziewczynki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XXL*
Robalku😘 ???;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×