Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

rybak z Daru Młodzieży

lubię słuchać jak szumi morze

Polecane posty

Gość siemsiem
Towarzyszka jestem...nie martw sie magda...👄🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy zajrzy...ma już inne na oku...znudziłam mu się już...ale już się z tym pogodziłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jakos bo pewnie jestes na mnie zla i mnie nie lubisz juz pewnie jestem twoim wrogiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziu nie pisz tak my Ciebie bardzo lubimy i co my tu mamy zostawiać klawiaturke , prosze usniechnij sie jestes bardzo kochana lubie Ciebie , jestem osobą która zawsze życzy Tobie miłych snów Wiesz kto Madzia , uśmiechnij sie :D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magda🌻:) ja caly czas mam przy sobie:D a raczej na klawiaturze ok przy sobie mam juz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magda rob swoje ryzyko jest twoje:D nie wiem jak nie chce ci sie spac to pisz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magda czy ty pytasz mnie o \"pozwolenie\" czy to jakas aluzja do tego ze ja nie zapytalam czy moge rozmawiac z rybakiem hmmmm jesli tak oczywiscie rozmawiaj ile chcesz:) a co do rybaka to nie wiedzialam ze musze miec czyjas zgode

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieee napisalas \"psac\" i mozna to interpretowac dowjako...albo spac...albo pisac...zalezy czy przestawilas literki czy zgubilas i...wiec chcialam sie upewnic co mialas na mysli !! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cheriess ---------->ale ja wcale nie che jej dokuczac:o nikomu nie chce tu robic na zlosc nie mam powodow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ocieracz z tramwaju
dziewczyny jednak są cudne !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba za bardzo biore wszystko do siebie i na serio masz racje magda bralam to co do mnie piszecie na powaznie i musialam bronic swoje ego i reszte mej osobowosci:D ale nie wszystko co tu sie dzieje traktuje na powaznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia wiem ze Jestes oki ;) a Nasza Madzia to dobra dziewczyna , dokuczaxc , tez coś:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×