Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

rybak z Daru Młodzieży

lubię słuchać jak szumi morze

Polecane posty

Spozniony a teraz to bylam akurat po prostu na spacerze pozniej kolayjka:) no wiesz nie moge ciagle tylko siedziec na forum jak tylko cos skoncze to planuje na nowo zaczac randkowac:):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie wierze ze zazdrosny jestes:P ewentualnie wierze w syndrom psa ogrodnika i to bardziej to jest:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha no tak tylko wlasnei do tgo raczej nigdy nie dodzie:) bo zabierasz sie do tego jak pies do jeza:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eh Setus
Żeby zaciągnąć nowo poznaną kobietę do łóżka, faceci zwykle wygłaszają długi monolog, w którym zdradzają najintymniejsze sekrety ze swojego życia. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozdrawiam was
Nie jestem szczęsliwy z masywnymi paniami,ale z mimozami tez nie .Wszystko przez to dziwne zboczenie ,które mnie męczy.Chodzi o to,ze zawsze podobają mi się tylko NIE MOJE kobiety.Kiedy juz taką zdobędę z przerazeniem zauważam ,ze inne zaczynają mi się podobać o wiele bardziej !!! Czy to przypadkiem nie przez to,ze byłem wychowywany przez 4 kobiety: matkę,jej siostre,babcie i mamkę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dama z trądzikiem
niesamowite:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obca-owca
no tydzień się nowy zaczął, co przyniesie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyzby wczoraj u Ciebie Spozniony padao?:) czy tez odchozisz stad? jakis koniec sie szykuje na pwno;) eh ale koniec to zawsze nowy poczatek 🖐️👄🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oso chodzi
nie wierze ze to juz koniec waszej wzajemnej fascynacji poprostu nie chce mi sie w to wierzyc :) pozdrawiam was goraco🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie bylo z mojej tron zadnej fasynacji nie mozna sie fascynowac kims kogo sie na zywo nie zna;) nie ineresuja mnie wirtualne fascynacje i wyobazenia po postu nie te czasy w brew ozorom jestem powazna osoba i moze wiec naet troche za sztywna skro przerywam ta zabawe al ja nie mam internetu od wczoraj;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moze jednak
cokollwiek w dziurę z której wylatują klocki jest jak najbardziej normalne a jak ktoś myśli inaczej to jest mocherem a mocherów nie lubimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogardnik
Madzia madzia niezła jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KsiężniczkalLekkoUżywana
parno dzisiaj i gorąco, troche wody by się przydało dla ochłody, uff ciepło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska z biustem
mam małe piersi, zdecydowanie za małe jak na moje pojęcie ładnych piersi - no ale cóż...tak już czasem bywa ale z kolei wystarczy lekkie podniecenie, emocje, zimno itp., żeby moje brodawki wręcz wychodziły z ubrania i chciałam zapytac (tutaj, bo tu jestem anonimowa) czy zwracacie na to uwagę i czy to nie wygląda jakoś strasznie...bo nie wiem czy mam się wstydzić czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×