Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

rybak z Daru Młodzieży

lubię słuchać jak szumi morze

Polecane posty

Gość makuch
powiem tak, jeśli jakaś ma piersi których nie moge zakryć dwoma rękoma tzn. że to już jest kalectwo makuch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ireneusz z Szamotuł
Moje kryteria: 1. piersi sa normalne jak sie prawie mieszcza w moich dloniach. 2. wszystko co powyzej to duze, a jak sie w dwoch nie mieszcza to patologia i bo za duze. Podobaja mi sie wszystkie, zwlaszcza jasne i sterczace. Im sa mniejsze tym dziewczyna jest dla mnie bardziej kumplowata, chetniej ja zaczepiam i zartuje, im wieksze jestem bardziej romantyczny. Jak sa duze to ja traktuje wrecz arystokratycznie i aseksualnie. Choc mi sie podobaja to robie sie przy niej niesmialy. Tak wiec choc lubie i male i duze to startuje tylko do malych i srednich, bo powyzej, blokada. Gupie, ale tak juz mam. Na szczescie nic na zawsze, najwazniejszy jest cieply charakterek i swobodne poruszanie sie. Obcasy wykluczone, ale to juz nie na temat... Taki jestem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dam swoje
cycki sa najwaniejsze u kobiet bo dziure ma kazda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obca-owca
ja mam malutkie i jestem zadowolona :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dojrzała jak jodła
Irek ma racje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pilarka
Jak uważacie czy okolice bikini powinne być całe wydepilowane? Jakie jest wasze zdanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laseczka mireczka
Ja depiluje całość bo nie lubie ja mi cos tam zostanie.To jest sprawa indywidualna każdego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eh Setus
ty się depilujesz ?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eh Setus
ja tylko bikini, cała nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u2
Małżeństwo wymślili biedni chłopcy, których nie stać było na burdel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u2
Różnica między seksem małżeńskim a seksem za pieniądze jest taka że seks za pieniądze kosztuje mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u2
seksisz się z żonatymi ? fajnie, też próbowałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makuch
uwazam, ze liczy sie przede wszystkim ksztalt. male tez moga byc piekne. znam wiele kobiet o rozmiarze D, ktore wygladaja dobrze tylko w staniku, a kiedy sie rozbiora, przypominaja murzynke z plemienia bantu po 10 ciazach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem gibka i szybka
niczym warszawska studentka, ścigająca afrykańskich poetów po uliczkach Warszawy z wytrwałością psa Dingo, dopadam ledwie żywego antyfaszystę roku 2003 i jednym ruchem wyćwiczonej ręki rozrywam mu spodnie, by następnie okryć mymi drżącymi z podniecenia ustami jego hebanową dzidę i intensywnie masując spowodować wypływ poetycko-eterycznej ambrozji, którą następnie przepuszczam przez mój układ pokarmowy, doznając przy tym mistycznego spełnienia godnego mnichów klasztoru Shao-Lin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutkie cycuszki
lubie u kazdej dziewuszki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ireneusz z Szamotuł
trzeba jebać i sie nie bać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celle
miłej niedzieli !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie jest Secia
? ktoś może widział ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa kiszka
tam nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do spóżnionego
nie mam pojecia jak sie teraz czujesz, myslalam ze jak sie odezwe to sie ucieszysz, sie troceh sie roszczarowalam, przykro mi ze tak wyszlo, ale nic nie moge na to naporadzic. mam nadzieje ze juz o mnie zapomniales. Tak w sumei to pisze do ciebie bo czasami o tobie mysle, tak po prostu jak o koledze ze studiow ktory nagle zniknal, i olal swoich starych znajomych to tak jak bys przez te 3 lata na uniwerku spotykal sie ze mna w okreslonym celu, a jak go nie osiagnales to olales to, mnie to troche obraza ja chodzilam z toba na pizze, piwo bo to lubilam, bezinteresownie a teraz to sie czuej jak jakas taka rzecz i jeszcze na koniec dostalam @@@ke poprostu super nie chce sie spotykac,chodzic na piwo itp bo tak jest prosciej, mi jest teraz za glupio, a tobie chyba latwiej beze mnie ale na glupiego smsa moglbys jakos cieplej odpisac, to nie jest tak ze tylko ty cos czujesz, szkoda ze tego nie rozumiales, papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×