Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

rybak z Daru Młodzieży

lubię słuchać jak szumi morze

Polecane posty

czesc, czesc! jakos ostatnio zaniedbalam forum ale nie porzucilam:) minka podlego psa , to ta:O? ee nie wyda je mi sie to jest minka szczesliwego psa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cze i pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cześć i pozdrowienia
dla pomarańczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cze i pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak, natchnelo mnie to
Poranek wczesny Jade pospiesznym Wprost do Warszawy Zalatwiac sprawy Pociag o czasie Ja w drugiej klasie Wagon sie kiwa Pije trzy piwa Lódz Niciarniana W pecherzu zmiana Pecherz nie sluga A podróz dluga Ruszam z tej racji Do ubikacji Kto zna koleje Wie, jak sie leje Wyciagam lape Podnosze klape Biada mi biada Klapa opada Rzednie mi mina Trza klape trzymac Lokiec, kolano Trzymam skubana Celuje w szparke Puszczam Niagarke Tryska kaskada Klapa opada Fatum zlowieszcze Wszak wciaz szcze jeszcze Organizm plynna Spelnia powinnosc Najgorsze to, ze Przestac nie moze Tocze z nim boje Jak Priam o Troje Chce sie powstrzymac Ratunku ni ma Pociag sie giba A piwo splywa Lece na sciane Z mokrym organem Lecac na druga Zraszam ja struga Wagonem szarpie Leje do skarpet Tanczac Czardasza Nogawki zraszam O, straszna meko Kozak, flamenco Tancze, cholera Wzorem Astair'a Miota mna, ciska Ja organ sciskam Wagon sie chwieje Na lustro leje Sklad sie zatacza Ja sufit zmaczam Wszedzie Labedzie Jezioro bedzie odtanczam z placzem La Kukaracze Zwrotnica, podskok Spryskuje okno Nierówne zlacza Buty nasaczam Pociag hamuje Drzwi obsikuje I pasazera Co drzwi otwiera Plus dawka spora Na konduktora Resztka mi kapie Na skrót PKP Wreszcie pomalu Brne do przedzialu Pasazerowie Patrza spod powiek Pytania skape Gdzie pan wzial kapiel?" Warszawa, Boze! Nareszcie dworzec! Chwilo szczesliwa Na peron splywam Walizke trzymam Odziez wyzymam Ach, urlop blogi Od fizjologii Ulga bezbrzezna Pociag odjezdza Rusza maszyna Hen w dal Po szczy... Po szynach. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SznukPukPuk
Ja, niżej podpisany Penis, zwracam się o podniesienie wynagrodzenia z następujących powodów: - Wykonuje prace fizyczna - Pracuje na odpowiedzialnym stanowisku - Przede wszystkim pracuje głową - Pracuje także w weekendy oraz święta państwowe - Pracuje w zanieczyszczonym środowisku - Nie otrzymuje wynagrodzeń za nadgodziny i prace zmianową - Pracuje w zaciemnionych warunkach, o złej wentylacji - Pracuje w warunkach wysokich temperatur - Niebezpieczeństwo chorób zawodowych Penis Odpowiedz z Działu Kadr: W nawiązaniu do poruszonych argumentów informujemy, że uważamy je za całkowicie bezzasadne, ponieważ: - Nie pracuje Pan w systemie 8-godzinnym - Ciągły Pana sen przerywają jedynie krótkie okresy twórczej pracy - Nie zawsze wykonuje Pan polecenia Kierownictwa - Nie przebywa Pan w wyznaczonych miejscu, ale ciągle je zmienia - Za często robi Pan przerwy w pracy - Nie wykazuje się Pan inicjatywą i chęcią działania, która jest wymuszana presją i stymulacją Kierownictwa - Zostawia Pan bałagan po zakończeniu zmiany - Zaniedbuje Pan zdrowie i wymogi BHP, np. nie zakładając odpowiedniej odzieży ochronnej - Unika Pan pracy jedna zmiana po drugiej - Czasami opuszcza Pan miejsce wyznaczone przed ustalonym czasem - I nade wszystko podejrzane jest to, że przychodzi Pan i wychodzi z pracy taszcząc dwa podejrzanie wyglądające worki. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zajefajny ten krotkowers! o laniu i pociagu! superowy! ja tez Wam zycze tego samego i bla bla bla :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstaję z łóżka
składam prędko pościel i chowam wkładam pantofle sypię płatki do miseczki włączam radio pędzę do łazienki myju pucu a potem kremo klepo ubieram się i lecę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cze i pozdro
gdzie lecisz? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lotylion
a ona nie moze ci powiedziec ? szukaj takiego guzika i tam sie skupiaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lotylion
... albo zobacz jak ona to robi ze soba i nasladuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koliberek dobranoc
co tak wcześnie dzisiaj ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezalogowana furgonetka
heja, jest ltoś tu? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wladek porsche cajen 47
Slowiczko, chyba kolezanka nie na Ciebie czekala i poszla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cze i pozdro
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manifestacja
na ulicy w Warszawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×