Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

rybak z Daru Młodzieży

lubię słuchać jak szumi morze

Polecane posty

Gość SŁOWICZKA  LAS  SZMARAGDOWY
Miłego dnia :) dziękuję za pozdrowienie siostrzenicy w domu wielki *********ieszę się ,że robi się ciepło lubię odwiedzac' rodzinne strony, nie znam wszystkich kuzynów, bo jest kilkunastu nigdy nie byłam w Gorlicach, tam mieszka brat mojej mamy widziałam go tylko dwa razy, najstarsza kuzynka ma dwóch dorosłych synów bliźniaki, w Dębicy dom dziadków sprzedany już dawno, a ogród zarośnięty na wakacjach często tam jeździłam, zwiedzając wsie widziałam dużo lasów , tak wysoko, piękne widoki, wiosna zbliża się, może na grilla pójdę , ojciec od dawna mnie prosi ,żeby pojechac' do wujka, jego najstarszego brata Masz liczną rodzinę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zazdroszczę takiej rodziny, pewnie jak się zjedziecie to nawet polna droga jest nie przejezdna u mnie rodzina mała, wręcz malutka, przy stole świątecznym może pięć osób zazdroszczę, i nie ślę pozdrowień wujom, o których nie słyszałem, ale dla małej i siostry pozdrowienia dzięki, że o mnie też pamiętasz jak i ja o Tobie ps. jak założysz pocztę, :) daj adres a wszystkie linki z muzyką notorycznie oglądam, jest mnóstwo na "tak", ale są i marne, na pewno sama wiesz, a gust mamy podobny, jednaki to rzadkość pisz, ja czytam,Ty czytaj, ja napiszę przyślesz coś miłego?, na to liczę.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam wrażeniw , że piszecie mniej , priv poczta czy co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mało piszą bo są ze sobą już kilka miesiecy, a te piosenki sa dla ciekawskich żyja ze soba juz jakiś czas wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj, mylisz się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×