Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

32 kasia*

Już nie zagubione???

Polecane posty

kochanie lavazza to naprawdę przepyszna włoska kawa, nazywa się jako qualita d\'oro, czy coś....:D a teraz właśnie wylałam na siebie nescę:o siedzę mokra i nie chce mi się iść przebrać:P poczekam aż ją dopiję do końca- wtedy zmienię przyodziewek, co by nie było jak się jeszcze raz obleję:classic_cool: już jesteś w pracy?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozumiem, a rozpiuszczalna?czy mielona??? aaaaa leniwca masz;) Julianko,ja już w pracy od 7.30 jestem;) kiedyś,latem,ubrałam się w białe spodnie do roboty i co?polałam się kawusią...:P i musiał tato mi donieść portkiki, bo wsyd...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do ekspresu- tylko mielona. nesca na mnie- tylko rozpuszczalna:classic_cool: a propos oblewania się- wiecznie się czymś oblewam:P albo w ogóle- wylewam na podłogę/sofę/kogoś:P:P:P jak sprałaś kawę ze spodni???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiu🌻 w takim razie chyba kupię wagon vanisha:classic_cool: zaraz spadam z małą na spacerek:) miłego dnia buziole j&j

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tra-ta-ta-ta-ta:D:D:D:D kasiu🌻;) co by cicho nie było:D myślałam, że wrócę i będzie natworzone, a tu E-C-H-O!! wróciłyśmy:) nawet nie wiecie jak łatwo wydać cztery stówy cholera wie na co... (tzn. ja wiem, generał niekoniecznie musi wiedzieć:classic_cool: i mała, i ja mamy czadowy jeansy:classic_cool::classic_cool: a poza tym jaśminka: bajeczkę, pluszową żyrafę, przyrząd do robienia baniek mydlanych oraz spineczki na nieistniejącą czuprynę:D idę sprokurować jakiś obiadek:D papa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ło matko ale spadeczek czesc kochane ja pojawiam się i znikam koczujemy z zuzią u siostry i maleńkiej julki i już mnie nie ma:)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agami;) całuski dla Was ;) Ja dziś tez w przelocie, bo udzielam sie w kuchni;) Upieklam ciacho:) Milego wieczorku:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia i jak tam motyl, smaczny?:) Witam Wszyściutkich:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
up up upam i do łóżka tupam:):) dobranoc 🌻i😘na noc:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrywieczór. Tu dawno temu zagubiona w necie, a teraz zagubiona ogólnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te robaczki to wiosenna nazwa????? :D ale wczoraj miałam \"pelny\" dzień bylam nawet na dzialce,wcale mi nie chcialo się wracać do domu :) wiosna pelną gębą...chociaż pogoda jeszcze zdradliwa ... kurtki zimowe już pochowalam do szafy i mam nadzieję ,że już ich nie wyciągnę dziś mam w planie poprzesadzać pomidorki :) ,bo im ciasno się robi w doniczce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróżeczko;):):) U mnie na dworzu zgnilizna... bleeeee nie lubię takiej pogody ale po robocie idę na grzańca, a co!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łał.... Kasia wiosennny grzaniec :D u nas jeszcze też zgnilizna .ale jeszcze tydzień sloneczka i będzie sucho...ach.....już mi się nie chce siedzieć w domu:) ogolnie dzisiaj jest ciepelko można już nalożyć polar :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) wróżko, u mnie też ciepło i również już w wiosennym płaszczyku latam;) ale do polara to chyba jeszcze troszke...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheheh ja nie mam wiosennego plaszczyka:) mialam zimowy i strasznie mi w nim bylo cięzko chodzić... nogi mi się plątaly :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze idę robić kawencję jakoś mi chyba od sąsiada zapach polecial :D chcesz też ,bo wstawiam wodencję :D??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstawiaj Wróżencjo wodencję na kawencję...Chętnie wypije. Dziś w robocie dłużej siedzę.. aaaaaaaaaaa noooooooooooo i jeszcze 🌻za stronencję:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×