Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

32 kasia*

Już nie zagubione???

Polecane posty

Wróżko,u mnie tez jest organizowany,ale ja poszlam z rana do kościoła i pod pomnik...i tam pomodliłam sie a wieczorem zaświecę w oknie swieczkę Kamilciu, oj cos na temat myslenie niekoniecznie pozytywnego to wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu, więc pewnie też wiesz, że jak się zaczyna to cięzko skończyć... nie lubie wstawać rano ale nawet nie wiesz, jak się ciesze, że jutro poniedziałek i juz mogę isc do pracy Miłego wieczorku 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilcia, oj wiem.. No ja już mam naszykowane..i czekam teraz na 21.37 miałam iść na Marsz,ale zrezygnowałam, bo moja okolica zwłaszcza po zmroku jest delkiatnie mówiąc mało bezpieczna...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w pracy dzis bylam..wczoraj tez...poszlam spac o 4 rano..spalam 4 godziny :P wrocilam o 18 do domu i mialam sie zdrzemnac ale jakos nie dam rady spac w dzien.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieee.. po prostu teraz jest goracy okres w robocie :o ;) a jak u Ciebie weekend?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego smutno?? na mnie przesilenie tak dzialalo przez tydzien..teraz mi sie polepsza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam wciąz to samo,może nawet jeszcze gorzej... nic mnie nie cieszy,zagubiłam sens zycia i usmiech i serce.. szkoda słów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiu to ode mnie na pocieszenie wielki uscisc i 👄 i 🌼 :) a masz jakies nowe wiadomosci dotyczace sprawy ktora cie nastraja melancholijnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no of course..i na druga nozke tez poleje :) Y :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×