Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

32 kasia*

Już nie zagubione???

Polecane posty

amfaWyspałam sie ,ale śnił mi sie głupi sen ,ze mojego faceta pieścił inny facet ,a teraz juz poskładałam to na pewno przez tego tu grasujacego samczyka ten sen:D:D:D. Może nie do końca tak było ,ale coś koło tego Ostatnio ciagle mi sie soś śni ,bo głowe mam zapchana roznymi sprawami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A włąsnie dostałam partię czasopism do obrobienia...i książek:) Więc troszkę pracy mam;) Cari, ale nie smutasz sie,prawda?????Powiedz,że sie nie smutasz.... A sen.....hmm...dziwny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cari rzeczywiscie niezly sen... ;) a mi sie nic dzis nie chce!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;) ja też dziś mialam dziwny sen ...śnilo mi się ,że podrywa mnie facet co prowadzi kawe czy herbate...... normalnie nie moglam się obudzic:D hmmmmmm... byl niczego sobie :) cari chyba ten sen też zwalę na samczyka to przez niego ;) normalnie rozbuchal nasze wyobraźnie :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻Kaśko staram sie ,brak mi wiary w siebie amfa 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale u mnie dziwna pogoda..raz slonce, raz chmury i tak w kolko :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróżeczko,no kolejna z fajnym snem...:) cześć:) Cari,kochana....będzie dobrze,bo inaczej byc nie może,prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja jeszcze rzucamdo ciasteczka :)kurcze musze chyba zrobic jakies zakupy ,ale jak tu od was odejść :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakie plany na dzis maja kobiety niepracujace? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobiety pracujące też mają leniwca giganta............ kto tam stronke otworzył??? dla tego 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaśka !!!teraz juz wiem ten sen to twoja sprawka:D bo gdy ja spałam Ty wysłałaś mi tych chłopców z parkinsonem:D:D:Di właśnie tam było ich kilku w tym moj men ,ale telepatia naprawde,bo teraz właśnie byłam na poczcie i to zobaczyłam ,niesamowite :P:P:Pco ty na to? ale musze spadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe no wlasnie..ci chlopcy z parkinsonem sa the best ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×