Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

32 kasia*

Już nie zagubione???

Polecane posty

Kluchaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Kwiatuszku, bardzo mi sie podoba,bardzo.........:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojj dziewuchy,co ja zrobilam:D chcialam sobie swieczuszke zapachowa zapalic w rezultacie sobie paznokiec podpalilam:Di mam teraz z brzegu lekkoprzypalony i nie moge tego ni w cholere zmyc..bede musiala zamalowac bialym lakierem;) tym bardziej ze mam francuski zrobiony...gdybym to zostawila to by \"pieknie\"to wygladalo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zoooziu,a masz może jako mp3?????????? Byłabym baaaardzo wdzięczna... Kwiatuszku, Ty aparatko....:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięęęęęęęęęęęęęęęęęękkkkkkkkkkkkkkkkkiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄 🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄 🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄 🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄 🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄 🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻[usta 🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄 🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄 🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻[usta jak dojdzie - dam znać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zooozia,dzieki wielkie:D:D:D:D:D:D i oczywiście wzajemnie-jak cos ten teges,to emila znasz...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️babeczki:)😘 kasiu ale ty dzisiaj szalałaś ze studentami hihihihihihi dzięki za poczte kochana -fajne to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agami -proszę bardzo:) no zaszalało się...............:) raz nie zawsze, dwa nie często:) jak tam Juleńka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zóóózia słodkich i kolorowych wróziu grabunia kasiu juleczka WSPANIAŁA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×