Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

32 kasia*

Już nie zagubione???

Polecane posty

kurczę nic nowego nie mam:( wróziu tobie nie wysłałam?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooooooooooooooooooooooo no kto to się pojawił................ zguba .............:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samcze - gdzieście byli i coscie robili???????? Agami,szkoda:(.................... ale polecamy się szanownej pamieci...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bbbbbbbbbbbbbbbbbbuuuuuuuuuuuuuhahahahahahahahahahaha :D oj Samczyk,straciłes dużżżżżżżżżżżooooooooooooooooooooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś mialem pracowity dzien kobity.... krowy na wsi doilem recznie bo prąd zabrali :P a co do bara,bara to czemu nie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i co samczyk się pejczyków przestraszył????????? wypinaj dupkę chłoptasiu to cię popieścimy:):):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No,Wrózko,masz tam gdzies pejcze pod reka, bo ja zostawilam wszystkie w robocie...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ależ ty biedny jesteś oj należy ci się nagroda za ciężką i śmierdzącą pracę a gnój to na taczce wywozisz sam,czy masz pomoc????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agami no Samczyk to chłop jak dąb;) to pewno sam wywozi...:) niech tylko pilnuje,żeby jego nie wywieźli.........:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmmmmmm lokówka to tak,bo Samczyk ma futerko geste, to polokujemy mu je...;) a masło...hm......mozna by Samca wysmarować.....:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahha wróziu ,co ty mu chcesz zrobić????????????????? lokówką naszego chłopa chcesz zaatakować?????????? nie masz litości samczyku nie pękaj-agami na straży stoi nie pozwolę cię ........... a jak twoja lokóweczka????na chodzie?????sprawna????????bo mój mamut śpi a ja spragniona tenteges😘 a nie tylko kasię byś zadowalał ona już dziś miała studentów:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lokowką bedziemy mu robić dobrze :P także maslo sie przyda...a podgrzany bedzie do czerwoności wetenyrol jeden :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może by tak samca najpierw ogolić,coby mu się jaja nie przypaliły aż mi komp zaczął mulić jak chłop zawitał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×