Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

32 kasia*

Już nie zagubione???

Polecane posty

kasiu🖐️ kami🖐️ klucha🖐️ walnięta🖐️ wróziu🖐️ 😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘 dziękuję wam za kartki:D I ŻYCZĘ WAM ŻEBY TE ŚWIĘTA UPŁYNĘŁY W CIEPŁEJ,RODZINNEJ I MIŁOSNEJ ATMOSFERZE:D I.....Niech Pokój Wielkanocy zawsze panuje w Waszych sercach!! oczywiście pozdrawiam i całuję gorąco wszystkich bywalców naszego topiku😘 WSZYSTKIEGO NAJJJJJJJJJJ.....KOCHANI🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to będę pierwsza z zyczeniami :) Na stole święcone, a obok baranek, Koszyczek pełny barwnych pisanek I tak znamienne w polskim krajobrazie W bukiecie srebrzyste, wiosenne bazie. Zielony barwinek, fiołki i żonkile - Barwami stroją uroczyste chwile. W dom polski wiosna wchodzi na spotkanie, Gdy wielkanocne na stole śniadanie. Składam Ci życzenia niespodzianie Zdrowych, radosnych Świąt Wielkiej Nocy, suto zastawionych stołów, dużo wody w poniedziałek, bogatego zająca i jak najmilszych spotkań w gronie przyjaciół, i rodziny 🌻👄🌻❤️🌻👄🌻❤️🌻👄🌻❤️ 🌻👄🌻❤️🌻👄🌻❤️🌻👄🌻❤️ 🌻👄🌻❤️🌻👄🌻❤️🌻👄🌻❤️ 🌻👄🌻❤️🌻👄🌻❤️🌻👄🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiec ja drugi:) Zycze Wszystkim Wesołych Swiat W Gronie Najblizszych Smacznego Jajka,Obfitego Zajaczka,I Bardzo Ulewnego Dyngusa\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochaniiiiiiiii!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ja będe trzecia z życzeniami życzę wam po prostu.......wszystkiego najjjj,najj,najjjj czego sobie tylko pragniecie :):):):):):):):):):):):):):):):):):):):) :):):):):):):):):):):):):):):):) :):):):):):):):):):):):) :):):):):):):):) :):):):):) :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatek dla was kochani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiatek dla was kochani dziekujemy i 🌻wręczamy również:) Cari, Kamilcia, Walnieta - buziaczki dziewczynki:) jak tam żyjecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasieńko, ja własnie wróciłam od rodzinki, żałuję, że pogoda nie dopisuje, bo jestem objedzona i chętnie bym kalorie na specerze spaliła, a tu deszcz :( ale wieczór jeszcze ..... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh,jesli jutro bedzie pogoda to ja nad wode na rowerku sie wybiore ...bankowo:) to dobry sposob ale mozna sie przypocic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozumiem, że tylko nad wode, ale kapieli to chyba nie uraczysz??? też bym się chętnie rowerkiem wybrała, ale to raczej niemożliwe, bo nie mam rowera, ale planuje kupić :) jutro jak będzie pogoda to spacer murowany,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no na kapiel jeszcze nie pora bo pelno lodu u mnie na jeziorkach:) ale w zeszlym roku o tej porze to juz bylo bbbbbbbrrrrr w wodzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faktycznie pogoda nie bardzo, ja planowałam na majowy weekend wyjazd nad morze, liczyłam, że troszkę posiedzimy na plaży, ale nie zanosi się na ciepło, więc raczej z planów nic nie wyjdzie :( szkoda, bo juz mam dość siedzenia w chacie, normalnie gdzieś mnie goni, lubię fajne wypady :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na majowke to ja na 100% bez wzgledu na pogode robie kilkudniowa zasiadke na duzego cyprynusa:) bede sobie odpoczywal w namiocie i tesknil za kafe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jak będziesz za kafe tęsknił, to już jesteś uzależniony, ja zresztą też, może nie tyle od tego forum, ale ogólnie od neta, to wcale nie jest fajne :( ale co do majówki , raczej gdzieś się wybiorę, poprostu po tak długiej zimie aż mnie nosi, by gdzieś jechać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze ze mam w komorce poczte:) ale nie jest tak zle....ale nie powiem ciagnie mnie tu ....to kwestia lat czlowiek sie uzaleznia mimowolnie i tak juz jest ze wszystkim ,z telefonem ,samochodem itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zaglądam w wolnych chwilach na kafe, polubiłam tu pewne osoby, zresztą lubię czasami pogadać, a czasami tylko czytam, czy to uzależnienie? myślę, że raczej nie, bardziej uzalezniona jestem od komórki, jakoś nie potrfaię sobie wyobrazić, że gdzieś na przykład jadę i jestem bez komórki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiec witaj w klubie ;) ja tez bez komory ah strach pomyslec... jak kupilem ostatnio mieszkanie to caly miesiac nie mialem lodowki umiesz sobie to wyobrazic ?masakra byl to lipiec zeszlego roku ....takie pudelko a jak cieszy ...wyobraz sobie cieplego zywca:) od wszystkiego jestesmy uzaleznieni poniekad,albo przyzwyczajeni ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, jesli żywiec, to tylko z lodówy :P ale masz rację, przyzwyczajamy się do wygody, i nawet rzeczy, bez których kiedyś mogliśmy się obyć teraz stają się nam niezbędne, wiesz, znam osobę starszą, która mieszka w domku bez łazienki, tzn ma bieżacą wodę, ale nie ma duzej wanny czy prysznica, tylko umywalkę, nie ma kanalizacji i całkiem nieżle sobie radzi, jest bardzo zadbana, w domciu porzadeczek, czyściutko, tylko podziwiać, a umnie ostatnio zimą jakaś rura przemarzła i jeden dzień był kłopot z odpływem wody i normalnie wielka tragedia, wsztstko do góry nogami, afera na całego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×