Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

32 kasia*

Już nie zagubione???

Polecane posty

heh tak to jest,jeszcze tak nie dawno mielismy czarno-biale telewizory a teraz plazmy hehehe zamienilabys sie teraz... ja w zyciu...ale jak jestem nad woda czasami i 3 tygodnie w kawalku to widzisz daje rade ale radio w aucie to gra non stop cicho ale gra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkie cudowne wynalazki typu plazmy, komórki i inne na początku cieszą, potem są już codziennymi przedmiotami, ja jak jestem gdzies na wczasach to telewizorka nie potrzebuję, telefon koniecznie, radyjko zawsze mam, bo lubię posłuchać muzyczki, zresztą zawsze mam coś włączone, teraz też cichutko w słuchwkach \"leci\" IRA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale gdybym mial okazje pojechac gdzies na bezludna wyspe tylko z nozem to pojechalbym bez zastanowienia nawet na rok:) lubie taki surviwal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh pytanie :P wiesz ze zartuje a le przeciez z drugiej strony co w tym zlego... ja bym polowal Ty zajelas by sie przygotowaniem potraw:) plus caly bylby w tym ze nie byloby klopotu kto ma odkurzac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ze jak :) czyli jedziesz hura!!!!!! co mowilas o topiku?? mnie wszystcy lubia dopoki mnie nie poznaja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co teraz gotuje?? mam ochote na zurek heh ale pachnie w calym mieszkaniu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz mam pomysla...rozbije swinke:) i zrobie to dla Ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czuję się wyróżniona, dzięki bardzo, wprost zanimówiłam z wrażenia, słów mi brak, pozwól, że nie powiem w tym poście nic więcej, muszę ochłonąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez musze sie chyba napic piwa bo cos mi zaschło w gardle i temperatura mi sie podniosla:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to smacznego, tylko co z tego wyjdzie, żurek + piwo w ilości 2-3 [zastanawia się, czy przeżyje biedaczek] smacznego, i piwa nie, ale żurek możesz podrzucić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×