Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

32 kasia*

Już nie zagubione???

Polecane posty

lało cały dzien wiec rowerek odpada , tak nawiasem to caly dzien za kierownica zwiedzalem czechy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochani🖐️ kasiu nie pękaj -najważniejsze że tel.dzwoni i esy wysyła wróziu ty.........ryba,surówka??????/a ja ciacho czułam ,no cóż węch wyraźnie mi się pogorszył:D musze pochwalić mojego mamuta:)pół dnia ze mną w kuchni przesiedział.........i drinki serwował:p a jaki zadowolony:D że mógł mi pomóc:D jajunia pomalowane,gołąbki się prażą,schabik się piecze.......... żyć nie umierać ....odpocznę przez te święta czego i wam kochani życzę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurczaki agami to ty mialas raj na ziemi :D a ja dziś mialam od mamuta opieprz ,że w nocy kotem w niego rzucilam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki----drineczków u nas dostatek:D zapraszam mój mamut tez się dzisiaj spisał na medal:D nawet dzieci do kościoła zabrał,żebym miała chwilkę wytchnienia:D och jak ja go kocham -mówię wam po tylu latach to niewiarygodne:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kto nie kocha swoich mamutkow moj tez mnie dzisiaj zabawial :P :D zoooza myslalam ,ze juz na 3 bok sie perzewracasz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słoneczka moje kochane:) lecę do łóżeczka,bo padnięta jestem życzę wam miłej,spokojnej i seksistej nocki do jutra papa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiu,wróziu,zóóóziu\\_/\\_/\\_/wieeeeeeelkie drinie dla was:D pijcie na zdrowie:) zmykam papappapapapapapapapapaapap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sniegu w Wisle i okolicach jeszcze duzo ...warunki narciarskie super;) nic tylko szusowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez wode uwielbiam pod kazda postacia ,narty takze ale woda jest OK:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×