Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

32 kasia*

Już nie zagubione???

Polecane posty

lekarstwo na czkawke :P Składniki: - 0,5 lub cała cytryna, - woda mineralna mocno gazowana 0,5l, - cukier (jak ktoś lubi). parasole to ja sobie pozyczylam ...propnuje bikini ,a ciuchaski do torebki :p :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrozko coz za kuszaca propozycja:)....... tylko ze ja taka niesmiala:(:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musialam cos zjesc, wykapac sie i przywitac znajomych flo juz pewnie cala w skowronkach;0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas latem to po ulicach chodzi sie bikini :D:D więc jak przyjedziesz kiedys na Mazury to przelamiesz niesmialośc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzia ja tez mialam juz obiadek klopsiki w sosie pomidorowym ,salata ,mlode ziemniaczki z koperkiem i kompocik z rabarbaru.. jaetem tak pelna ,ze urodzę ..................:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ziemniaki duszone, piers z kurczaka ,surowka z selera naciowego i sok pomaranczowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dotarłam wreszcie do domu...;) kurrrrrrr.........u nas grzmieć zaczyna [obgryzam palce ze strachu] Floo - a co będzie za tydzień?????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia ,Kasieńka ...........nie boj sie schowaj sie pod kocyk i wylacz kompa wyslij tylko eska czy jeszcze zyjesz :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po czym????????? coś mało kapuje dziś......... pewnie przez pogodę.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
flooo ...mialam na mysli twojego mamutka czy juz wrocil??? ,a jak siedzisz przy kompie to znaczy ,ze jest.... i jestes juz po wszystkim :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nnnnnnnnnnnnoooooooooooooo to już wiem;) dzieki;) mi to czasem trzeba jak krowie na granicy wytlumaczyć:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tyle dobrze ze to kolezanka ;) mam zawsze super warunki ...i sie posmiejemy...tak ze klimat i miejsce nie przeraza .zawsze chodze tam z usmiechem nawet powiem ze lubie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do gabinetu dentystycznego wchodzi bardzo wystraszony pacjent. -Proszę się nie bać, nie będzie bolało- uspokaja go stomatolog. -Niech mi pan bzdur nie opowiada. Ja też jestem dentystą :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×