Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

32 kasia*

Już nie zagubione???

Polecane posty

ROBALKU tys nasz:D Entliczek-pentliczek, czerwony stoliczek, A na tym stoliczku pleciony koszyczek, W koszyczku jabłuszko, w jabłuszku robaczek, A na tym robaczku zielony kubraczek. Powiada robaczek: \"I dziadek, i babka, I ojciec, i matka jadali wciąż jabłka, A ja już nie mogę! Już dosyć! Już basta! Mam chęć na befsztyczek!\" I poszedł do miasta. Szedł tydzień, a jednak nie zmienił zamiaru, Gdy znalazł się w mieście, poleciał do baru. Są w barach - wiadomo - zwyczaje utarte: Podchodzi doń kelner, podaje mu kartę, A w karcie - okropność! - przyznacie to sami: Jest zupa jabłkowa i knedle z jabłkami, Duszone są jabłka, pieczone są jabłka I z jabłek szarlotka, i kompot, i babka! No, widzisz, robaczku! I gdzie twój befsztyczek? Entliczek-pentliczek, czerwony stoliczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ROBALKU bądź nasz:):) my już nie palimy i nie pijemy.............o nie to niemożliwe:):);) my dwie Agi i jedno i drugie używamy:):) Aguś cudowna stopa:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agami nie mozna pozbyc sie wszystkich nalogow chociz te trzecie trzeba zostawic :P tak nie mozna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
toż wróziu ja nie napisałam ,że rzucamy wszystko na\"P\" TO JEDNO ZOSTAWIAMY......JA TYŻ NIE LUBIĘ PAJĄKÓW:):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie za wiele czasem za mało.....jak mamut w delegacji.....:(:( mój wyjeżża w poniedziałek następny.......... a twój kiedy wraca??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu............. chyba w piatek dopiero :( a ja pewnie do pracy i dupa zimna:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale w sobotę dupa będzie gorrrrrrrąąąąąąca:) a ja od poniedziałku będę słomiana wdówka:(:( zrywam się do domu,bo teraz piszę od siostry papapapa kochani........do później😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie jutro bedzie gorrrąca:D Zóóózia miała stłuczke na wiaadukcie>>>>>>>>>>info dla Robala, ale nic sie stalo, strabili ją:P ide sie polozyc, zeby jutro szybciej nadeszlo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heyka 🖐️ ja juz wrocilem z pracy .... teraz wezme prysznic i ide grzecznie nynu;) musze troche odespac;) wiec jak co to kolorowych snoffffffff....🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem u jakiego bylam lekarza u mojego ulubionego:D robalku prawie mialam stluczke, straszne:o po cholere remontuja wiadukt nawet spokojnie przejechac nie mozna chyba wymusilam pierwszenstwo :o czy cóś :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja dolazłam do domku...tup...tup.....tup zóóózia ty piracie drogowy:p najważniejsze ,żeś cała:)😘 wrózia śpimkaj [to mojej zulinki powiedzenie] słodko kochany BABISZONIE flo ...ale jurto się będzie działo..:):):) robalku placuszki były pychaaaaa,ale pić z nami nie chciałeś:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robal, bardzo lubie twoja stopke:P Babiszony dobranoci nie babiszony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już 😴prawie kimam ... dobranoc kochani ŚPIMKAJCIE słodko papapappap do juterka:)😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×