Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

32 kasia*

Już nie zagubione???

Polecane posty

no wróżko;)twoje szczęście,żeś sobie przypomniała:) a co do meczu to zgadzam się z twoim wynikiem 12:0 dla N* N*---to nasi oczywiście,bo i amfa tego zdania:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
była sobie klusia mała re re kum kum re re kum kum która meczy nie oglądała re re kum kum bęc na balkonik wychodziła re re kum kum re re kum kum lecz tam wcale nie paliła re re kum kum bęc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klucha mecz to jak narkotyk jeszcze Polska _ Niemcy no wiesz jak mozna nie ogladac takiego widowiska jak N dokopia 12:0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jako tako :D na wsi spokój, drzewa topoli mnie zabijają , (alergia) ale co to dla mnie herszt baby ! babiszona nad babiszonami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro będę ogladała , ale dzisiaj z królowcem nie oglądam :D on tak ja nie . a on dodatkowo wychodzi na papieroska i z tąd taki wierszyk mi sie nasunął :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszysto rozumiem ;) a teraz to ja naprawde nawiewam ,bo sobie przemyslalam ,ze jak mam na 4 do pracy to musze o 3,30m wstac brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr..............................:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróżka , no wiesz ja wróżka nie jestem i nie potrafie wywróżyc kto idzie legnąć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ile stawiacie na jutrzejszy meczyk?? ja mysle ze bedzie 4-0 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja musiałabym zmienić nicka zeby sie wypowiedzieć na temat jutrzejszych bramek :D To będzie klęska ............... A do Edyty Górniak sie czepiali :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz obstawilam :) Robalku :D dziewczyny mnie pobija ,ale cale szczescie ,ze ciosy swiatlowodem nie dochodza :D a teraz dobranoc i zycze kolorowych snow jutro komentarze na żywo z meczu na naszym topiku :P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ Mam wielką prośbę do wrózki,proszę o podanie kilku ustrinnych miejsc na Mazurach:)Jakby co namiary dostałam od Robala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia..to moze i nas juz pora?? ;) lozeczko czeka lalala :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×