Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

32 kasia*

Już nie zagubione???

Polecane posty

Kamilciu,teraz tylko zdjecia Amfy ida;) A i u mnie na poczcie sie gromadzi i gromadzi i ktoegoś dnia zrobie nalot;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja sie wypralam ,ale juz umykam ,bo musze rano wsac zostalo mi ju tylko 5 godzinek i do roboty:( DOBRANOC🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdjecia idą do mnie, ale chyba będe musiała zosatwic właczony komputer, bo starsznie powoli mó komp dzis sciaga poczte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilciu,u mnie jest tak samo... Dzis te nasze kompy się chyba zmówily i działają jak mucha w smle...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje dzisiejsze plany, to praca, ktora z dojazdem codziennie zajmuje mi prawie 12 godzin, ale dzis po pracy wybieram sie na kawke do znajomych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jjjjennnnnnnnyyyyyyyy A mozna wiedziec jak długo jedziesz i pociagiem??? I oczywiście - smacznej kawki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie to nie tak daleko, jakies 10 moze 12 km, ale nie ma bezposredniego połączenia i tak z domu wychodze o 6:30, zeby dojechac na 8, autobusem jade jakies 40 minut, pozniej przesiadka na tramwaj, no a wiiadomo, ze trzeba poczekac chwilke i czesto sie zdaża, ze do parcy kilka minut po 8 i po południu wszystko tylko w odwrotnej kolejności i w domku jestem około18, a gdybym w koncu zrobiła prawko, to droga w jedna stronę nie zajmowałaby mi wiecej niz 20 minut... tylko kto mnie nauczy jezdzic.. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihiih to tak jak i u mnie;) Wykład z matematyki: - A teraz proszę państwa, koniec pieszczot, porachujem... Politechnika Poznańska, WBAiIŚ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc i czolem :D milego dnia!!!!!!!!! :D 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepsze Na Świecie Ciasto Owocowe Składniki: - 1 kostka masła, - 2 szklanki cukru, - 1 łyżeczka soli - 4 jajka - 1 szklanka suszonych owoców - 1 szklanka orzechów - sok cytrynowy - proszek do pieczenia - 3-4 szklanki dobrej whisky Sposób przygotowania: Przed rozpoczęciem mieszania składników sprawdź czy whisky jest dobrej jakości. Dobra ... prawda? Przygotuj teraz dużą miskę, szklankę itp. utensylia kuchenne. Sprawdź jeszcze raz, czy na pewno whisky jest taka jak trzeba ... by być tego pewnym nalej jedną szklankę i wypij tak szybko, jak to tylko możliwe. Powtórz operację. Przy użyciu miksera elektrycznego ubij kostkę masła na puszysta masę, dodaj lyzeszke sukru i ubjaj dalej. W miedzyszassie zprawdz czy wisky jest na pewno taka jak czeba. Najlepiej sklaneczke. Otfórz drugrą butelkie jeseli czeba. Wszus do mniski dwa jajajki, obje szlanki z owosami i upijaj je mikserem. Sraw... sssparw... Spraws jakoz wiski zepy pootem gosie nie mufili sze jest trojnoca. Wszus do miszki szyska sul jaka masz w domu czy so tam masz szysko jedno so, f sumje fsale nie nie ma snaszenia so fszusisz ! Fypij skok sytrynnmowy. Fymjeszaj fszysko z oszehami i sukrem fszystko jedno i frzudz monki ile tam masz fdomu, osmaruj piesyk masem i wyklej siasto na plache piesyka, usaw ko na 350 stofni, saaaamknij zwiszki. Spraws jakos fiski sostanej ot pieszenia siasta i is spas. Na zdrowie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie ,gdzie sa wszyscy:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilcia Cari Robal co tam słychać w wielkich miastach ? :D jak dajecie radę w taki skwar? Ja siedzę na plaży ale w cieniu . Wolę tak niz w domu w sztucznym przeciągu . :D Pozdrawiam i całuję mocno 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×