Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

32 kasia*

Już nie zagubione???

Polecane posty

może to migrena? próbowałs ASPIRYN przeciw bólom migrenowym? w tmtym tygodniu ledwo żylam i w końcu topomogło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow nie znam tego leku ale sobie kupie ja dziś już 4 nurofeny łyknęłam:O i teraz kawusia,a jak to nie zadziała to normlanie ukręce se głowe:) :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem🖐️ i......już mnie nie ma.......lecę na łono natury,pogoda przepiękna,można się opalać hihihi 🖐️🖐️🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agami Ech..farciaro.. u mnie słonko jest,ale ja siedzu w tyrku...:( :) Kamilcia, jak dzień mija?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już prawie odleciałam z bocianami ale miałam jeszcze coś do załatwienia więc się przytrzymałam . :D Pozdrowienia dla was kochanieńkie i dla facecików też .👄 Kamilciu kofana , jestem , jestem w dwu paku cały czas :D chociaż do rozwiązania zostało 10 tygodni to jestem na chodzie , bez większych dolegliwości .:D Dla ciekawości : wiem co będzie ale nie powiem :D:D:D niech się moja bratóweczka podomyśla :D Wróżka no gdzie ta relacja z misek? ja ich nie oglądałam bo nie chciałam jechać w miejsce gdzie stoją setki rozkojarzonych facetów z wybałuszonymi oczami i śliną ściekającą po brodzie :D nie wiem czy zdołałabym skupić uwagę na temacie dnia :D No i oczywiście rozpoczęłam swoją edukację :D Moja Kasia chodzi do klasy I \"d\" i na razie jest spoko . Zobaczymy co będzie dalej . A ja mam nieprzespaną nockę i nie wiem kiedy mi się oczy w końcu zaczną kleić . Pozdrawiam jeszcze raz i moc uścisków 👄 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×