Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

32 kasia*

Już nie zagubione???

Polecane posty

łłłłłłłłłłłłłłłłłeeee jakby pomidorówka to bym już u Ciebie siedziała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agami kierowca
no to co z tą zupką??????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agami kierowca
cari😘😘😘 już po strachu a mówi się że do 3 razy sztuka:D u mnie było do czterech:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i gittttttttttttaaaaaaaaaarrrrrrrrrrrrrrrrraaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!! gratulejszyn:D 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fenkju,fenkju,fenkju:D wróżka ty małpo :P zupy nie dałaś;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agami!!!!!!!!!:DWidzisz.. wczorajsza rozmowa nie tylko wyzwolila w tobie demona sexu ale tez demona kierownicy!! :D GRATULEJSZYN!!!!!!!!!!! 👄 🌼👄 🌼👄 🌼👄 🌼👄 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amfa:D i egzaminatora bzykać nie musiałam hahahahahahahaha po prostu mam talenta :D:D:D:D KASIU MIŁEGO KONCERTOWANIA wróżka a ty co ???????????? sama zupę wpier........i teraz pewno leżysz z pełnym brzuchem ty pazeroto a ja takiego smaka na tą ogórkową miałam,że sama sobie zrobiłam co prawda tylko gorący kubek,ale to zawsze coś;):p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buehehehehehehehe dobra jestes Agami :D a wrozia zaginela w akcji ;) miala byc o 16 hehehe Agami moge Cie kurczakowa noga poczestowac..wiem ze to nie ogorkowa ale zawsze to cos :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiejszy program sponsoruje liczba 69 i literka z jak Zboczynka :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jeszcze nie koniec programu :D ja wam powiem jak zrobilam salatke jarzynowa :D trzeba mieć talent ,zeby zrobić podwedzaną salatke jarzynowa :D podaje przepis :D :D przepalone gotowane jajka przepalone ziemniaki i marchew reszta bez zmian:D uwaga palone jajka moga wybuchac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyznaj sie lepiej ze to przez szalenstwa z mamutem :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jestem zakrecona..... Agami tadammmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm.............. GRATULCJE!!!!!!!!🌻 w prezencie zupa z ogorkow dla Ciebie(z wkladka ):P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tadammmmmmm wrózia dziękuję,wrazie czego dzwoń a z chęcią cie gdzieś podrzucę hahahahahahahah a co cię tak wzięło na pichcenie w kuchni aaaa??????? może o czymś nie wiem??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorwac malego -takie mam dzis zadanie co do Agami khe.khe podrzucić to mnie mozesz prosto na cmentarz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stawiam wam po \\/ \\/ \\/ czystej :D dolejcie sobie czego chcecie bo ja na czysto dziś smakuję:):):):):):):):) mamutowi też dzisiaj wieczorem postawię;).......maczugę hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrozia, agami ale z was zboczynki :P maczugi w dlon! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesz wróżka aż taka stara to ty jeszcze nie jesteś ,żeby na cmentarzu lądować a poza tym mój golfik na karawan się nie nadaje:p (ech te wymogi unii europejskiej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×