Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

32 kasia*

Już nie zagubione???

Polecane posty

pomylilas sie w liczeniu urlopu ?? a ja chyba zaraz zasne... to juz choroba z tym moim spaniem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie pomyliłam się:( Szefowa mnie prosiła,zebym przyszła dziś i jutro bo jej nie bedzie,a tu ...szefowa przychodzi:O wiec dziś mogłam sobie spać... a i mi się spać chce.. Kawusia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no oki;) Wróżka, ale wisze - z umiarem w tyrce:P Amfa,a co Ty taka jakaś rozkojarzona....ha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatni wpis iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii....... buziaczki sciskam mocno ,mocno ,mocno :D papapapapapapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na penisa!! zalalam dzis ta pyszna herbate zimna woda hahaha i sie zastanawialam czemu sie nie zaparza buehehehehe moze faktycznie jakas rozkojarzona jestem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak na mój skromy biust....ttttttffffffuuuuuuuuuuuu GUSt to jesteś strasznie rozkojarzona:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bueheheheheee ale powiem Ci Katarzyno z wcale nie skromnym biustem ze nie mam dzis powodow do rozkojarzenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuhahahahhahaaa nie masz....ciekaweeeeeee.................:D:P to się postaraj miec hihihihihihi:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihiii uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu chwyciło i post przymusowyyyyyyyyyy uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×