Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

32 kasia*

Już nie zagubione???

Polecane posty

witam was starzy wyzeracze internetowi...długo mnie u was nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jacus Smacznego Oj dawno dawno... KAmilciu, no i ja mam podobnie Lubie jesien,ale taki dni mnie dobijają.....................:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam małą chwilę to się melduję...u mnie tez pogoda pod psem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ten cały rozgazdiasz i tak nie wiem kiedy się skończy...pozostanie mi jedynie komunikowanie się z wami nz doskoku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to juz nie te czasy co kiedyś............a chce wam przypomieć że w tym miesiący mija nasza pierwsza rocznica znajomości bo ja zaczołem się wpisywać równo rok temu na topiku 25000 wpisów hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilciu, oj i do strajku to i ja sie podłaczam;) 🌻za stronke JAcuś;)serio?juz tyle czasu sie znamy?????????? no popatrz popatrz...jak ten czas zaiwania.... w ramach strajku troche kolorow 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też nie wiem od kiedy jestem z Wami.. i szkoda,ze tamten topik skasowali:( i jeszcze troszke kolorów ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja własnie nie mogę sobie tego przypomniec, wiem ze soro czasu pisalismy tam i sporo wpisów uzbieralismy teraz szkoda mi,ze mało nas zostało z naszej gwardii....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
temu kto skasował nasz topik ...to piwinien mu odrazu twardy dysk się skasować...odrazu kasiu swołocz i tyle:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehehehehehehhe moze i powinien;)ale cicho sza,zeby nikto sie nie dowiedzial o czym my tu piszemy;) :classic_cool::classic_cool::classic_cool::classic_cool::classic_cool::classic_cool::classic_cool::classic_cool::classic_cool::classic_cool::classic_cool::classic_cool::classic_cool::classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale nie będziemy tego gówna roztrząsać żyjmy dniem dzisiejszym i nie załamujmy się kasiu ..może choć tego topiku nam nie skasują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×