Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

32 kasia*

Już nie zagubione???

Polecane posty

kasiu słonko ...a cóż ty robiłaś w nocy hęę?????? no dobra to werwa leeeeeeeeccccccccccciiiiiiiiiiii do ciebie:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agami, no spać nie mogłam no:(:(:(:(:(:(:( kręciłam się i kręciłam i sen nie nadchodził i dupa blada i usnęłam ok. 5 a wstałam o 6 😭 dzieki za werwe, ale mnie jeb....a:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheheheheh kurcze kasiu ......nie myślałam,że tak cię jeb.....:D:D:D:D:D:D idę po zakupy bo w lodówce echo i światło:):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agami, a może mnie nawet jeb...ąć jeszcze mocniej:D:D:D:D:D dziś -potrzebuję mnóstwo energii mam ful roboty w domu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czeeeeeeeeeeeeeeeeee :) nareszcie wstalam:D chyba zapadam w zimowy sen :P co za pogoda:( podarujcie mi troche slonka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cccccccccccccccccccccccczzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzeeeeeeeee Wru;) jakbym miała tobym posłała:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jutro bedzie wszystko:D u mnie siadlo gg nie wiem co sie dzieje :( mozesz cos do mnie napisac??? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nnnnnnnnnnnnnnnnnooooooooooooooooooo Wru - napisałam do Ciebie;) A co u Kluchy???Ju z domu z Bartusiem?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i nic nie mam :( hmmmmmmmmmmmmmmm... zaraz pogrzebie w gg :) klucha jeszcze w szpitalu :( musza malego obserwować .lepiej tam na miejscu jak pozniej w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hhhhhhhhhhhhhhhhhhmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm to nie wiem:( No pewnie,ze lepiej tam... ale pewnie się już niecierpliwi żeby wrócić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie ,ze najlepiej w domu ;) malemu tam dobrze klucha sie smieje ,ze wyglada jak na Karaibach:D w inkubatorze podgrzewany ,naswietlany w okularkach slonecznych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czeeeeeeeeeeeeeeeeee:) dzis bede pierwsza w kolejce :P....nie pchac sie tylko:) dla Kasi,Katarzynki :) Dużo uśmiechu, radości, miłości, mało złości, ryby bez ości, późnej starości, udanej imprezki i wspaniałych gości.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×