Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

32 kasia*

Już nie zagubione???

Polecane posty

:D wiecie co ? myslalm ,ze tylko my mamy takie pomysly herbatki z pradem :D ale w biedronce mozna taka kupić :D polecam jest pyszna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak minął weekend Kasiu? Na jutro chyba muszę sobie kupić płetwy, hihi.. chyba to juz po zimie... przynajmniej u mnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilciu, zdecydowanie za szybko weekend minął;) Ale ogólnie-bardzo dobrze:) A Tobie? I u mie chyba po zimie;) Ja już dziś załowałam,ze kajaków nie mam;) :OStraszna ciapa i plucha tylko tyle,że słoneczko świeci;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czeeeeeeeeeee:D a u mnie dzis szczawówka ,ale poki co to chyba ide spac:D narazie babeczki milej pracki ja juz po :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaamilicaa
{czesc] oj kasiu chyba spoznilas sie do mnie na pomidorową... no ale wrozia przyleciala na ratunek... Miłego ranka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak mi dziś jakoś... ech.... nawet nie mam czekoladki na pocieszenie... a co u Ciebie słychać Kasiu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilciu droga, u mnie seeeeeennnnnnnnnnniiiiiieeeeeeee Dzień taki do marudzenia:O Też nie mam czekuladki:O buuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojjjjjjjjj, a juz miałam nadzieję, że jak pomarudzę, to wyciagniesz jakąś czekoladkę spod biurka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×