Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

32 kasia*

Już nie zagubione???

Polecane posty

Gość wróżka123
hehehe przypomnialo mi sie haslo i sie postarzalam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kto kogo Kasiu leje :D cześc kochana . U nas jest całkiem fajnie chociaż słonko zabarłożyło . O i jakieś pojedyńcze płatki zaczynają spadac z niebios. Jak tam serce Kasiu ?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Panie 🌻 heh bez tego netu to strasznie nudno ,pogoda nie na ryby wiec trza siedziec w klubie ;)i spozywac to co najlepsze ;) Mi lego Dnia Wam Zycze ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cccccccccczzzzzzzzzzzzzzeeeeeeeeeeeeee U mnie to literka - J jak jarek;) Własnie wybywam do niego;) narazie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie A jak alkohol:P........... wrózia czy ty nie powinnaś dzisiaj przypadkiem polewać??????????????? nie,że ty babbcia hahahahahaha........ale dziś Agnieszki;) zdrówka szczęścia i słodyczy🌻😘❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agami a to Twoje babciowe imieniny.... Wszystkiego nnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaajjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemanko dziewczynki:D kasiu to nie były moje imieninki,ale dzięki za życzenia;) chciałam tylko powiedzieć,że wrózia pinda jedna się wymigała....... bo to były jej imieninki(chyba) mamuta mam drugi tydzień w domu na zwolnieniu lekarskim.............masakra jaki on marudny,nawet czasu na net nie mam:( pozdrawiam wszystkich gorąco i mocno---buziole😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×