Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

32 kasia*

Już nie zagubione???

Polecane posty

🖐️ Kasiu, listonosz zbładził... moje plany uległy zmianie i tak wyszło że zapomnialam o komputerze... Udanego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilciu - nie szkodzi:) Napiszesz jak będziesz na siłach i wtedy kiedy będziesz chciała;) Kawkę stawiam, bo sennie cos do cholery sie zrobiło...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie potrafię ubrac myśli w słowa.... Dzięki za kawkę, jakoś dziś starsznie ziewam. A jak Tobie Kasiu monął weekend ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sobote w pracy - nieprzytomna po Juwenaliach;) Potem lenistwo w domu i niedziela też leniwa, z książką;) Rozumiem Kamiliuc, wiec...poczekam tyle ile bedzie trzeba:)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilciu, tak - powoli sie zbierać zaczynam;) Dziękuje i Tobie tez - udanego popołudnia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc\' lasencje ! Co tam w wielkim świecie ? 👄 👄 A gdzie Wrózia ? nie klika już ? Nie widziałam jej od soboty :( Nawet nie wiem jak jej się na kacyku jechało do domciu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idę pomęczyc\' się z bałaganem. Może w końcu wygram z sajgonem. Kurz załatwię kichnięciami. Chyba złożę wniosek o wycięcie wszystkich topoli w okolicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klucha 🖐️ czyżby alergia Cie męczyła :( 🌻 Wrózia własnie gdzie jesteś? Może już w nowym mieszkanku :) Kasiu, jakaś zabiegana jestem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc jestem w swoim starym domku:) internet jeszcze mam:) klucha na kacyku samochodem jedzie sie wspaniale tylko za mocno buja po tych twoich drogach ,a te psy to posprzataj ,bo mialam prawie cale gacie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilcia 🌻 tak moja przyjaciółka alergia znowu przyfrunęła. Wrózia :D psy w gaciach ? żebym wiedziała ,że znowu mi zakosiły bieliznę ze sznura to bym te suki szybko znalazła i wyłapała :D. Trzeba była dac\' cynk to bym wstała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klucha;)jak miło Cie widziec :D:D:D:D:D Jak Dzieciaczki?;) A na alergie to...kichaj;) Kamliciu - spocznij i odpocznij troche;) Wru - powsionogo Ty...gdzie sie szwendasz????:)No a przeprowadzka to kiedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KASIA no cześc\'. A kicham i kicham :D A dzieciaczki , super , dziękuję, rosną jak zaczarowane. Wszyscy szukają Wrózi..............gdzieś ty kobito.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A już jakies duze masz te pociechy Twoje....Wiesz, bo jakbys fotki mialam, to.......:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ty nie dostałaś fotek ode mnie? Wysyłałam jakiś czas temu i nie było potwierdzenia. Moja Kasia jak to Kasia. Jeśli charakter ma coś wspólnego z imieniem to mocno wycałuj swoją mamę ode mnie i powiedz że jest moją bohaterką bo tak cię dobrze w życiu wykierowała. To dla mnie prawdziwe wyzwanie i nie wiem czy podołam :D. A Bartosz ? To jest mój cyc umiłowany, mały bezbronny i strasznie przytulaszczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klucha;)normlanie mnie tymi opisami powalilas;) Nie dostalm fotek zadnych😭 kasica1978@o2.pl to moj najaktualniejszy adres;) A za imie to ojca wycaluj,bo to jego sprawka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A widzisz kasico , jak mam stary adres. no to zaraz pogmeram i coś powysyłam. Tatusia całowac\' powiadasz? No to całujemy na trzy - cztery...👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, tatusia;)Bo ustalili wspólnie z mamą,ze to tata wymysla imiona;) I ju całujemy:) 👄👄👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×