Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

32 kasia*

Już nie zagubione???

Polecane posty

hej Kamilciu;) a to fajnie;) Ja czekam na gońców, to pewnie mi przyniosą pracy...:)albo i nie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oby niezbyt dużo :D :D :D Co Kasiu słychać po weekendzie ? U mnie nic nowego, ale muszę być w ciagłym ruchu, żeby za dużo nie myśleć :P:P Cóż myślenie nie każdemu służy :P:) hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weekend był stanowczo za krótki:P i taki raczej dość leniwy..;) i zabiegany ech;) z tym mysleniem to masz racje:P ja ostatnio też za duzo mysle i nie wiem nic:D:P:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie :( własnie wczoraj mi sie przypomnialo, że musze go wymienić, ech muszę isć zrobić zdjęcie. A Ty juz wymieniłaś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No też nie. Poczekam do wakacji i jak urlop miec będę to wtedy skocze do urzedu i wymienie Noi fotki też musze zrobic...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilciaKasia wszystkich witm na tej stronie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klucha, Kamilcia;) U mnie była strrrrrrrrrraszna burza.... A dzis w czytelni wodę zastałam...i w magazynie. Dobrze,ze na ksiązki nie napadało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nnnnnnnoooooooooooo Zwykle jakoś tak nad moim osiedlem szaleją:O Ale co tam, przeżyje jakos;) Mam takie disko ze az sie błysko:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieńdoberek:) jestem ,zyje,burza byla,pracuje ,internet jeszcze mam,za tydzień ide na urlop,opalam sie ,odpoczywam ,jeżdze na dzialke,sprzatam ,spaceruje ..............ufffffffffffffffffffffffffffffff......jeddnym slowem brak mi czasu na neta :) no i znowu zaraz spadam ,bo ide wieszać pranie :) piszcie co u was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wru - wow kobieta pracująca to przy Tobie kuca:D U kogo będzie dzidzia? Ja sie chyba przeprowadzac bede....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×