Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

32 kasia*

Już nie zagubione???

Polecane posty

a poproszę;) chyba w realu też wypije bo sennnnnnnnnnna jestem okropnie........ 💤💤💤💤💤💤💤💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj ja też :( Ale weekend się zbliża i się wyśpię, hihi. A jak tam Twoje plany weekendowe? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja zaczynam już jutro;) Zaraz po pracy idę na wysawę;) Potem szybciorem do domu i zmykam na Juwenalia, wracam w sobote i relaks, moze po obiedzie jakis gril???albo leżenie na łonie przyrody:D jeszcze nie wiem Natomiast niedziela to CHYBA cały dzien poza domem tez na łonie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc babiszonki :P swietne plany na wekend;) a ja ........... hmmmmmmmmmmmmmmmm........ sobota -dzialka ,albo plaza niedziela dzialka ,albo plaza :D w najblizszych tygodniach chrzest kluchowego dzieciatka :D 9bede mamusia chrzesna) no i te wielkie wydarzenie buuuuuuuuuuuuuu.... przeprowadzka :( jak widze te wypowiedzenie umowy o rezygnacji internetu to 😭😭😭😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilciu, a co Ty będziesz porabaić?Wycieczka czy opalanko? Wru - nnnnooooooo właśnie;) Nowa umowa o net ;) A przeprowadzka to mały pikuś:D A jak tam Bartuś???:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnooooooooo też fajne;) a urlop kiedy bierzesz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiecie co jest
największym przeciwnikiem marzeń? portfel :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak,no włąsnie z tymi marzeniami to rcja :O ale można spełniac takie malenki i po troszku...:) Kamilciu,a musisz jakos wcześniej zaplanować kiedy bierzesz?Bo ja tak - do połowy czerwca mam termin na podanie swojego urlopu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może we wrześniu, ale szczerze mówiac nie chce mi się, aż tyle czekać na, hihi trafione gdyby nie portfel planowałabym urlop w listopadzie na Dominikanie :D:D Kasiu, nie muszę planować, a właściwie dobrze widziane gdybym nie brala zadnego dłuższego urlopu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kufa, nie pojde na wystawe, bo muzeum nieczyyne w piątek..............:O ech Kamilciu, jak to?????No a urlop to nie wymóg jakis tam okreslony przepisami????ECH A gdybym miała marzyć, to Nowa Zelandia..........[bujam w obłokach]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość watcher
ale tu nuda.....hmmmmm,.Po co piszecie jak nie macie niczego do przekazania?Nie szkoda czasu na takie dyrdymaly???????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe........ ktos tu marnuje czas na uszczypliwe uwagi :P dziewczynki to kiedy jedziemy na podbój Amazonki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia ,a Bartuś rosnie jak drozdzami karmiony ..jest chyba podobny do mnie :P ma super figure to tez po mnie :P iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii........bardzo ruchliwy ,ale czy to po mnie ? :D:D:D:D co do internetu to sie zobaczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jakbyscie miały to ja chętna;) A do Amazonki - już jutro:Pzwieje z pracy i .........:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojezu ojezu w radyjo jest wywiad z Grzesiem Markowskim............... ojezu ojezu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ło jesuuuuuuuuuuu............ nie posiusialas sie jeszcze :P wybacz ,ale mam kiepski dzien (babski)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoko;) mi sie skonczylo kilka dni temu:D a poza tym jestem łaskawa i wybaczam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Kasiu nie zapomnij io mnie jak będizesz się wybierać do nowej Zelandii :D:P Republiki tak troszke słucham, a dlaczego pytałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilciu jak będę obrzydliwie bogata to z pewnoscią nie zapomnę o znajomych i zabiorę na wycieczke;) A o Republike pytałam,bo potrzebowałam tytuły piosenek jakis takich znanych, bo ja kojarze dosłownie z 5-6 utworków,a potrzebowałam na składankę jakąś..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dużo studencików przygotowuuje sie do sesji?? Zrobię sobie chyba kolejną kawkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[__}P [__}P , dla Ciebie też zrobiłam, i proszę częstuj się croissantem ( czy jak to się pisze :P) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×