Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

32 kasia*

Już nie zagubione???

Polecane posty

cześć dziewczęta!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! tęsknicie za mną????????????????????? ja neta dalej niet:(:(:(:(:(:(:( korzystam sobie gościnnie z siostry kompa i chciałam wam powiedziedzieć,że jestem na bieżaco.... widzę że burze nawiedzają całą Polskę bo u mnie też są na porządku dziennym i już mnie wkurzają wrózia gratuluję cioteczko😘 pozdrawiam,całuję............do następnego razu kochane:):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadam na chwile i widzialam Agami chyba :P?????? buxka agami trzymaj sie .wpadaj czesciej tzn.nawiedzaj częsciej siostre :) kasia wow nie mow ,ze idziesz do pana J.na nowe mieszkanko ?????:D a dzidzia bedzie u mojej siostruni tym razem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to własnie mowie:D ale jeszcze nie zdecydowałam sie w 100% tylko w 80% kuhrwa grzhmi:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć:) kasia wyslalas mi taka burze ,ze sama juz zwątpilam :P kot i mloda to myslalm ,ze posrakaja sie ze strachu :D Ogolnie bylo extra pioruny poprzeczne, zyzgakowate,w dol jakie tylko chcesz :) dzis jest piekna pogoda i zaraz zasuwam na plaze ,bo co tu robic w upalny dzień ;) buziaczki👄 milego wypoczynku w wekend ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wru Bo ja to tak ze szczerego serca Ci ją podesłałam:D:P PS.ja sram zawsze podczas burzy:D:P:O U mnie dziś chmury ale duchota jest okropniasta....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za fotki :) dobrze ,ze bylas w domu jak padal grad ps. dzis odeslslsm burze do Ciebie :P juz mnie nie ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kurde, własnie widze,ze odeslalas:) burza to niekoniecznie ale lalo za chwile bedzie uczciwie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:(:(:( truuuuuuuuuudno taaaaaak saaaaaaaamej byc\' tu na stronieeeeeeeeee .............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochany pamiętniczku . Dzisiaj moje młodsze dziecko pierwszy raz zrobiło kupę na klopie. Sytuacja była całkiem dziwna i nie przewidziana w skutkach. Chodziło o to że mąż zajmował się naszym chrupkiem i ściągnął mu pampersa bo ten wykorzystywał grawitację i przyciągał bzdyla całą siłą do podłoża. Małżonek jednak nie przypuszczał jakie brzemienne skutki może mieć pozostawienie oseska niekontrolującego jeszcze swojej perystaltyki. W pewnym momencie Mały Boruta zmienił kolor twarzoczaszki na purpurowo siny. - O cho ... pomyślał małżonek. -Nie ciekawie to wróży. Porwał Malucha na ręce i biegł jak oszalały przez tunel zwany korytarzem a serce waliło mu jak młot. - zdążę czy nie ? zastanawiał się podczas szaleńczej gonitwy z czasem i perystaltyką oczywiście. Zdążył. mały Boruta wstrzymujący oddech przez cały czas wyścigu siedząc już w odpowiedniej pozycji na białej desce , wypuścił z siebie powietrze z obu stron ciała, z dolnej strony nawet coś więcej co też zmieniło jego zabarwienie twarzoczaszki na różowo a mięśnie przyjemnie się rozluźniły. Tata był z siebie zadowolony. I z syna oczywiście też. Ja za to mało co ze śmiechu nie posikałam się w majty. Kochany pamiętniczku , czy to znaczy że teraz ja powinnam nosić pampersy ? Jedno jest pewne. Z obu moich facetów jestem bardzo dumna. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc klucha :D jestem dumna z twoich facetow :D maly Borta ma to po cioci :p ,a zreszta wszystko co najlepsze ma do cioci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na tym forum trudno jest żyć na tym forum wódkę trzeba pić Trudno jest nie pić Trudno bo trudno jest żyć na tym forum trudno rano wstać Chyba że już zacząłeś grzać Trudno tu żyć Można tylko grzać albo pić na tym forum trudno jest żyć... lalalalalallalalalalalalalalalalallalalala.............lalala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu☻☻☻☻☻☻☻☻☻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochany pamiętniczku. W przypływie smutku dzisiejszego wieczoru z powodu braku towarzystwa , postanowiłam że idę spać\' .Tym bardziej jest mi smutno bo nie wiem kiedy znowu będę mogła tu zajrzeć . Jestem taka zdesperowana że chyba nawet obejrzę jakiś bliżej nieznany mi film i może wtedy spokojnie zasnę. Sen zapewne nie będzie trwał długo bo Boruta wstanie i trzeba będzie się ruszyć\' z pieleszy ale co to jest w porównaniu z samotnością na forumie. Takowo spadam , pooglądać\' mazy w telewizorni. Dobranoc pamiętniczku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×