Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

32 kasia*

Już nie zagubione???

Polecane posty

ale taka ladna byla...;) Odwiedziła mnie siostra Lysego,ale sobie poplotkowałyśmy...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kobitki powróciłam do świata żywych w necie wreszcie mi podłączyli:):):):) pozdrawiam cieplutko w ten zimny dzionek lecę wszystkie zaległości netowe nadrabiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :) ale chce mi sie spac ;(padam na pysk ,a jeszcze dziś imprezka u tesciowej .mam nadzieje ,ze nie zasne pod stolem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc skarbenki :) jest mi smutno :(,bo to juz ostatnie moje internetowe wybryki od wczoraj zaczelam sie pakowac i zebym wiedziala ,ze segment pokojowy zajmie mi cala niedziele to pakowanie zaczelabym juz miesiac temu :( ale powiem wam jedno komp bedzzie ostatnia rzecza ,ktora wyniose z domu :D,a wiec do czwartku jestem z wami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak do pracy jechałam - lało strasznie, zlało mnie a ja na nieszczęscie do Głownej na szkolenie jechałam:O a tu w butach baseniki i spodnie mokre...:O Całe szczęście,ze w pracy skarpety mam ciepłe na zmiane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta zwiekszyl sie do rozmiarow 38 m2 :D :P ide go jeszcze bardziej powiekszac :) tylko zastanawiam sie jak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×