Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

32 kasia*

Już nie zagubione???

Polecane posty

tak mi przykro kluchowy pamietniczku :),ale leci tak emocjonujacy mecz polska -argentyna ,ze postanowilam opuscic fotel komputerowy i calkowicie odlaczyc sie od uzaleznienia jakim jest komp :P no kuzwa tak na mrginesie pierwszy set cięzko ........drugi z palcem w d...,a teraz plama ojjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj... co to bedzie............... klucha ,a Ty juz spisz??????????? bo ja dopiero ozywam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oleeeeeeeeeeeee!!!!!!!! oleeeeeeeee!!!!!!!!!!! oleeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!! nie damy sie ,nie damy sie :D ale sie rozszalalam w srodku nocy (nic nie pilam ) :P to poprostu moja pora dnia :D śpiochy!!!!!!!! hmmmmmmmmmmmmmm...... a moze chrupek wstanie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz nie spie :) cześc......................:D jedziemy do Twojej mamy :P moze zalapiemy si.e na obiad :P a wy co robicie ??????????? chrupek mamuci juz wstal :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm, jeśli tylko będę mieć taka mozliwosć to też sie przeprowadzam :p Kasiu, cieszę się, ze w końcu podjełaś decyzję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilciu;) ja też sie cieszę;)ostatnie 2 i pol dnia mnie przekonało:) Uciekam do domu;) ppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D :D czy ktos mnie jeszcze pamieta? :D witam was kochane 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no u mnie mnostwo mnostwo mnostwo zmian :D no i nie mialam neta i nie zagladalam tutaj :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiaaaaaaaaaa :D nie jestem w PL ;) i sie nie wybieram jakos na razie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×