Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

32 kasia*

Już nie zagubione???

Polecane posty

do jutra co poniektore baboki a reszta do poniedzialku :D :D buziaki romburaki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to kasia w poniedzialek :D mowilam ze mam cos z jaxnia :D kur... a ja nie wiem czy tez bede ech. dochodzi skleroza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesstem jestem babiszony.......... a z wyra to faktycznie nie wyłażę:P bom choraaaaaaaaa aaaapsik buziolki kochane:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty czeko a przepraszam Cie bardzo co Ty tutaj robisz ?? :D i w jaki sposob? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w domu czeka;) ja juz własnie jade do niego;) papapapapapapapa robaczki;) do poniedziałku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buziaki od cari

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i od amfy buziaki 👄 a teraz juz wreszcie spadam do domu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buziaki od wrózi
:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agami też całuje Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu sporo sobota raniutko - pojechalismy z ojcami na grzybki po grzybkach na rynek potem po jedzonko na obiad -nie mialam sily gotowac potem godzinka relaksu i obieranie grzybkow i padlam niedziela-sniadanko, potem do koscioła sie wybralismy,potem kawusia i ciacho a potem do tesciow na obiad i do domu sciagnelismy po 19. ugotowalam obiados na dzis i spac;) ot i caly weekend;) a Twoj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to pracowicie ;) u mnei weekend to sie w piatek skonczyl hehe mowilam Ci ze u nas inaczej ;) i w sumie polazilismy sobie troche i tyle ;) bylam dzis u lekarza.. wkurzylam sie tylko.. 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedziala.. a raczej musialam z niej wyciagac bo byla zajeta nic nie robieniem i zapytala tylko wszystko z Toba ok? mowie ze tak to mozesz isc 😡 wiec ja jej mowie ze nie pojde i chce z nia pogadac.. to laskawie poswiecila mi 2 minuty bez zadnego zainteresowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×