Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

32 kasia*

Już nie zagubione???

Polecane posty

no taaaaaaaaaaaaaaaa ale internetu zabrać nie mogę :O czekam az mi sie umowa skonczy i dopiero przenosiny:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrywać wcześniej umowy też się nie opłaca, tylko czekam aż się skonczy eeeeeeeeeeeeeeeeecccccccccccccccccccccccchhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bbuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuhahahhahahahaha nie planuje takich imprez chociaz chrzciny to beda - mojego chrzesniaka:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łoooooooooooo jessssssssssssssssuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu flooooooooooooo :D :D :D bużka buzka bużka :) a ty gdzie sie podziewasz tu czy tam ??? kasia spoko ja musze tylko podlaczyc kabelka do kompa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialam zabrac dzis do mamy,ale ze mam skleroze galopjaca, to zapomnialam w tym wieku tak sie ma....:O:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cari no nie wytrzymam :D nie bedzie pomidorowa z ryzykiem :D kurcze cari oswiec mnie jak to szlo z ta pomidorowa :D za dawnych lat bo juz stara jestem i mam skleroze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Floo,no to dobrze,ze wesoło;)A jesteś w PL? :D pomidorowa..............................noooooooo i ślinotok zapewniony;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróżko,bedzie pom z ros,ale floo powiedziala czołem ,a mi sie napisalo kluski z rosołem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×