Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

32 kasia*

Już nie zagubione???

Polecane posty

Dzień doberek;) KLUCHA! dziękuję bardzo;) hihiihi, takie stringi to chyba kupie i niech biega po domu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Kasiu ależ nie ma za co... :D A stringi..................może byc ciekawie :D żeby nie było tak pusto to ja do 25000 dążę-----> jedziesz ze mną ? nie mam za bardzo jak siedziec cały czas przy kompie ale w ramach możliwości będę się wpisywac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klucha tez się wpiszę w maire możliwości W pracy coś ostatnio ruch wiec i przy kompie sie rzadko siedzi;) Jak dzieciaczki?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja też na nadmiar czasu teraz nie narzekam chociaż nie pracuję zawodowo. Kiedy to było że w domu była cisza..... A dzieciaczki jak dzieciaczki, zawsze jakieś niespodzianki ze sobą niosą :D jak nie jedno to drugie. Kazia jest na etapie buntu typu jestem już duża - ale do plecaka to JA jej nie spakowałam. Batumi jest na etapie ogrodniczo- konsumpcyjnym tzn. pieli mi kwiatki , zmienia ziemię w donicach, obskubuje liście które w jego mniemaniu nie są potrzebne a konsumpcja polega na zjadaniu wszystkiego co popadnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klucha,ale przynajmniej masz wesoło ;) Pocieszne te dzieciaki są;) Do pracy sie wybierasz jak Bartuś będzie większy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc :D pomoge wam troche w miare mozliwosci :P chyba ,ze ziemniaczki sie spala ,ale mam je na oku ,bo teraz to wszystko pod reka :D kuchnia ,kibelek ,lozko, echhhhhhhh moze do nastepnego roku skończe ten remont ;P co do pociech to jestem na etapie strojenia sie w markowych sklepach bo te ze zwyklych sklepow to przeciez sa szmaty dzis ide z nia do fryzjera pewnie tez nie bede miala nic do powiedzenia ,ale coz zaczyna sie okres dojrzewania :) mam nadzieje ,ze nie osiwieję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już niemniaki wszamałam czyli po obiedzie jest. Muszę jeszcze Batumi przebrac bo Kazik krzyczy że śmierdzi..... O jaka czuła.....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
echhhhhhhhhhhhh.... to mnie pocieszylas :D a urodziny starej i mlodego to zapomnialas ,bo jak nie to sami sobie zrobimy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zalatwione mam wolne :D wypije z mlodym szampana zjemy torta a pozniej idziemy na balety pozwolisz ,ze zatancze ? :D dobra smigam bo nie zdaze do fryzjera z dominika a jeszcze idzie do szkoly muzycznej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×