Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

32 kasia*

Już nie zagubione???

Polecane posty

🖐️ludki😘 coś czasu mi ostatnio brakuje,jeśli ktoś ma go za dużo to proszę mi priorytetem przysłać życzę wam wszystkiego naj z okazji dnia dziecka🌻😘 MIŁEGO DNIA KOCHANI:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takze Zycze Wam Milego Dnia🌻 Gdzie Wrozia??? jade dzis na mazurki wiec moze bym ja odwiedzil;) [tymczasem ide sie pakowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dzieciaki;) Dziś Dzień Dziecka jest i basta! Z tego nikto już nie wyrasta. Na Dzień Dziecka ślę zyczenia- od dziś wszystko w lepsze się zmienia! Lepsza staje się rodzinka Jaka jest już Twoja minka? Jest zapewne już radosna, tak jak nasza Pani wiosna MIłego dnia!!! Kamilciu, witaj słonko;) Co słychac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieciaczki :D Wszystkiego najlepszego dla wszystkich dzieci tych dużych i tych małych!!:D:D:D:D Robal na Mazury ....fajnie tylko pakuj duzo bardzo cieplych ciuszkow, bo chyba nadchodzi zima :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia :D:D ja tyz dzieki :D jestem dziś do d...... jednym slowem ..pogoda nie ta ,zimno jak cholera to jeszcze khe,khe :) no powiedzmy ,ze wiadomo o co chodzi:) .... poza tym zapowiada sie u mnie znowu trzydniówka w pracy :( a tu Robal na Mazury przyjezdza .........:) i pewnie nici z piwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróżko, będzie dobrze!!!! Zobaczysz,może Robal w Twoim ośrodku się zatrzyma;) Oj biedna kobieto,że też akurat teraz,no....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie drogie dzieci:D:D:D agami ,fajna stopka \"wiatr\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie:) dzieki za odzew:)kochany dzieciaku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech drogie dzieci :) Czego życzyć Dzieciom w Dniu Dziecka: czarnych kotów na białych przypieckach, burych kotów - a może i białych... byle były i byle mruczały. :D:D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasik dzieki ,jeszcze nie byłam na poczcie ,ale czuje ,ze fajne:) amfa:)wzajemnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:classic_cool:Słonko jest u mnie :) rano padalo ale teraz juz ladnie... powaznie zimno? sprawdzalem pogode na wekenda i ma byc ladnie !!! heh wrazie czego przybiore polara i podgrzewacza:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roballo..ma byc zimno jeszcze w nastepnym tygodniu!! :( 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja teraz pranko wywiesilem na balokn bo tak swieci;) a rano jeszcze lalo...moze i u was bedzie pieknie ..czego wam zycze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej!! co dzis robicie na obiad?? bo ja nie mam pomysla :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam pomysla ...:D z okazji zimna robie cieplutki rosolek z makaronem ,a na drugie bitki w sosie z ziemniaczkami i salata;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×