Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

32 kasia*

Już nie zagubione???

Polecane posty

u mnie dobrze :D wlasnie sniadanko szamam ;) przyłączasz sie? i kawe dobra mam... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Flooo🌻 Amfa, ja właśnie zeżarłam bułe słodką...i popijam herbatką zieloną;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cze flooo 🖐️ :) Kasia..nie gadaj ze nie chcesz kawy bo normalnie juz ci zrobilam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żadegalubru nie zagubieni:D...znaczy witam śniadanko mówicie a i owszem i kawke też pije sobie...a co:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to masz..meeeega kubeł [ ____ ]> nie musisz dziekowac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a podziękuję;) pyszotka........ no tego mi trza było, bo coś senna jestem;) Jacuś, cześć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[ ] [ ]> ja do kawy mam taki wysoki ...nie mylić z piwem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś mi nie wyszedł ...ale mój tez jest krzywy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwaga uwaga!! rozpoczynam odliczanie: 21 dni do konca kontraktu w Poznaniu a gdzie potem? moze sie kurde wreszcie wyjasni :D cos podejrzewam ze od nastepnego tygodnia bede przyjmowac mnostwo gosci, którzy bedą ogladac nasze mieszkanie..codziennie bedzie musialo byc czysto blee :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jacuś, fajny ten kubas;) Ja mam w domu taki z kubusiem puchatkiem i prosiaczkiem;) Amfa, to wciąż nie wiesz nic ... hehehe sprzatanie Cię czeka, upssssssssss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amfa zapraszam do kalisza u nas w zakładzie są wolne miejsca pracy..tylko nie wiem w jaki fach cie interesi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jeszcze nie wiem ale to jak zwykle wyjasni sie na tydzien, no gora dwa tygodnie, przed rozpoczeciem nowego kontraktu ;) tak juz w tej branzy jest ;) a co do kubkow to ja i tak mam najfajniejsze :P jeden z Dubajem a drugi z wielbladami :P:P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja specjalnie taki kubek duzy mam żeby trzy razy po dolewki kasiu nie chodzic do naszej kuchni ...nóg szkoda...co nie..prawda:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amfa, to jak już się dowiesz, to temop extraesowe pakowanie i takie tam inne.. a jak z mieszkaniem? wy sobie sami szukacie? Jacuś - racja racja;) W pracy do herbatki mam taki półlitrowy kubeczek hihihhii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no 9 dochodzi idziemy z koleżankami na śniadanko potem wpadne...to jest taka nasza ulubiona pora na fryśtik:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia..tempo expesowe to dla nas nie nowosc :D zawsze tak jest ;) wiecie, ze np jak wyjezdzalismy do Poznania z poprzedniego tez rocznego kontraktu to zaczelismy sie pakowac godzine przed wyjazdem na lotnisko hahaha :D no takie juz z nas typy ;) z mieszkaniem roznie.. czasem mamy je w kontrakcie a czasem sami szukamy.. to w Poznaniu kupilismy no i dlatego teraz bede musiala przyjmowac potencjalnych wynajmujacych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jacuś,ale wracaj do nas;) Amfa - 🌻za stronkę;) Nieźle, godzinę przed wyjzdem... A masz jakieś podejrzenia co do miejsca kolejnej zsyłki? no oprócz tego,że to bedzie poza PL?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem jeszcze nic ;) ale pewnie niedlugo sie dowiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no baaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :D oczywiscie ze tak!! jak ja bym mogla bez was zyc :( ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×