Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

32 kasia*

Już nie zagubione???

Polecane posty

Amfa - hihihihihihi trafna uwaga:D Jacuś, zaciśnij zęby uzbrój się w cierpliwośc albo w ....kałasznikowa i będzied obrze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaamilicaa
ale tu dzis ruch.... czesc Kasia 🌻, Amfa🌻, Jaca👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:D ja to dopiero mam przej... w takim upale malowacsie zachcialolo ,ale co tam mamut jutro idzie po urlopie do pracy byl 2 tygodnie nie chcialo mu sie......... teraz ma za swoje :D no i pprzy okazji ja :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrózka ....tak dawno z tobą nie gadałem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wprawdzie miałem przyjechac ale wiesz jak to w życiu bywa jak się mocno chce zo zawsze jakaś kur...przeszkodzi:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
starałem sie ale ...wiesz to z urlopem mi nie wyszło dopiero 1/2 wykorzystałem bo robota nagli, stara nie chce jechać a sam się boje:D:D teściowa w miedzyczasie wróciła do Polski z Francji i tak w kółko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta.....broń boże żebym się tłumaczył a nima mowy ...................tak tylko mówie:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehehe Jaca nie czego sie bac .ewentualnie komarzyc i kleszczy :D:D ale i na to cholerstwo sa sposoby :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buhahahahaha....ale sobie kupilam loda" sexi " ksztalt babki i z cyckami .powinni zaznaczyc ,ze to lod dla panow :D:D:D,ale co tam jest dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja niemogęęęęęęęęęęę co to za firma?? a fececi też są??? hiihihihihihihihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam jakos nie umiem sie odnalezc po tych wakacjach;) torby rozbebeszone stoja na srodku pokoju, a ja mam zamiar to posprzatac dopiero w sobote pozdrawiam i przesylam buziaki 👄 a wy zeslijcie mi troche deszczu i wiatru :( moze byc nawet grad, wszystko jest lepsze od tego upalu 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×