Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

32 kasia*

Już nie zagubione???

Polecane posty

to zaraz lece na pocztę :P ale ten tydzień szybko mija.... Kasiu a jak tam Twoje plany weekendowe ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No leć Kamilciu;) Na weekend - opalanie w sobotę a wieczorem pakowanie a niedziela - wyjazd:) I nie będzie mnie ponad tydzień w Łodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilciu, no to się ciesze,ze doszły:) Tak lubie dzieciaki;) A tego brzdąca szczególnie:D:P Cari, babiszonie cześć czołem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sory dziewczynki ale na lotnisku pomylili mnie z Rutkowskim i zwineli mnie do suki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaamicliaa
no nie najgorzej, po pracy ide sie poopalac i tak jakos pozytywnie mnie to nastawia :D ech urlopek :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upaczka etatowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry🖐️ miłego weekendowego wypoczynku:) u nas troszkę się ochłodziło a w nocy nawet deszczyk pokropił:) nareszcie jest czym oddychać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :) u mnie tez cos pokropilo, ale to prawie nic:o na polach i tak wszystko szlak trafi pozdrawiam was i lece na zakupy:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agami, Zoozia;) U nas sucho,ani kropelka nie spadła...:( Okropnie jest...;( A ja już spakowana i jutro wyruszam na wypoczynek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiu miłego i zajefajnego urlopu ci życzę kochana😘 baw się dobrze i koniecznie zdaj nam relację po powrocie:):):) lecę do stołu,bo u nas impra na całego:) zdrówka wasze, gardła nasze;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agami, dzieki;) Mam nadzieje,że bedzie dobrze;) Ide spac, bo jutro skoro świt trzeba zewłok sciagnąć z łżóka;) Buziaki dla Wszystkich;) Do zobaczenia za....jakiś czas;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ witajcie kasia udanego wypoczynku, ciekawe gdzie jedziesz, niech mi ktos odpowie przy okazji 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×