Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

32 kasia*

Już nie zagubione???

Polecane posty

Julianko 🌻za stronke;) Ale powiem Ci,że jak raz spróbujesz takiego mięska to chcesz więcej i więcej... Amfa,no chcice masz ....:P Tylko na co??? :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny pomożcie kasi ona nie wie gdzie jechać na wakacje ,czy do jastrzbiej góry ,czy na mazury??? kasia woda zdecydowanie jest tu i tu ...tylko w smaku inna :) proponuje mazury chyba,że nie bylss jeszcze nad morzem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakbym ja miala wybierac to wybralabym Zakopane :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to kiepska sprawa ,o jak 20 lat temu bylaś nad morzem to też prawie nic z tego nie pamiętasz:D kasia tydzień nad morzem i tydzień na mazurach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróżeczko,eh...turnusy są dwutygodniowe niestety.... Ale to by było extra rozwiązanie...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ostatnio bylam nad morzem na poczatku listopada :) moj luby zabral mnie na weekend do Miedzyzdrojow :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia nad morze!!!!!!!!!!!!!! bo stąd do mnie blisko:);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kocham zakopane!!! jezdze tam jak tylko mam wolna chwile!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra kochaniutkie uciekam siostra już do mnie wydzwania:) ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ do poklikania później miłego dzionka papapapapaapapapapapapapapap 😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agami;) Oj morze też mnie kusi,ale tam ponoć ścisk w sierpniu... Mazury też kuszą bo tam cisza spokój i grzyby i las... A w Zakopanem nie byłam nigdy,ale w górach dość często tylko,że w Beskidach...;) Ale tak szczerze mówiąc, to korci mnie jechac od jednej z was do drugiej i poznac osobiście każdego;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia na wiartel bo do mnie blisko!!!!! to jest miedzy piszem ,a ruciane-nida...... a niedaleko ruciane jest leśniczówka pranie (może to coś ci mówi) i park dzikich zwierzat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe no mówiłam,że wszystkie bym chciała poznac was dziewczynki;) a może udac się w podróż po Polsce odwiedzając Was w kolejności? Cholerka,to przygoda mojego zycia by była...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia do szkoly na marcowanie to jakaś impreza zuchowa:D muszę ją spakować i zaopatrzyć w suchy prowiant

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow:) Wróżko...;) Kiedyś Laskowik spiewał - starych nie ma chata wolna,oj będzie bal....:) Możesz sobie zaspiewać pdodbnie ...:) dzicka nie ma chata wolna...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyjechali na wakacje wszyscy nasi podopieczni, gdy nie ma w domu dzieci to jestesmy niegrzeczni :P Robota mnie zawalila ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Panno Katarzyno...to Kultu :D Kto chce ode mnie troche roboty? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amfa,nie znam sie na sieciach komputerowych,ale dawaj podrzucaj:) Mam niejedną książkę o tym w Czytelni to sobie poradzę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie sieci tylko systemy informatyczne ale podrzucam Ci troszke roboty :P niezbedne info tez znajdziesz w knigach i w necie :P łap!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A systemy...No ale to na \"s\" i to na \"s\" A książek mam barrrrrdddzzzoooo duzo z tej tematyki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia - 👄 a ja myslalam ze piatek minie baaardzo spokojnie..mylilam sie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki;) U mnie też troszku się dzieje...:) Ale to dobrze,bo czas szybko leci...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzis musze wyjsc wczesniej niz zwykle..jak sie uda to nawet o 15... wszystko przez ten wyjazd ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×