Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

32 kasia*

Już nie zagubione???

Polecane posty

amfa a dlaczego nie będzie Cię...:( 🌻za stronkę;) u mnie też pogoda fatalna/.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musimy pozalatwiac kilka spraw poza Poznaniem... wrocimy dopiero w niedziele wieczorem.. :( No ale jeszcze dzis pije z wami kawencje :D W poniedzialek powroce i bedzie to \"wejscie smoka\" hihi :D Kaśka--opowiadaj jak impreza sie udala!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo i dzień dobry:D:D:D:D kto pije kawkę????? pozdrawiamy zębacz i spragniona snu julia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julianko!!!cześć:) amfa...szkoda,ze nie będzie Cię... a imprezka,oj się udała...widziałas mój opis na gadu???? moja siostra mni uraczyła....ale ona też zdycha dziś hehehe jest sprawiedliwość na świecie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja na te kawe tez sie pisze\\_/>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe dopiero teraz przeczytalam twoj opis ;) Teraz nic Ci nie zostaje jak polknac kac killer hehe :D Czytalam ze tez martini saczylyscie ;) my tu wczoraj raczylysmy sie tym samym :D ps. Nie wiem jak ty ale ja na kacu to malo aktywna w pracy jestem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amfa - jesli to co mnie trapi to kac,to mam coś takiego pierwszy raz... Moja siostra jakieś dziwne drinki wymysla, bardzo dobre tak na marginesie,ale chyba zabójcze ...;) Cari -to kawusia dla Ciebie 0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amfa🖐️ kasiu🌻 cari:D no to kawencję polewam i\'m fuckin\' tired.... a co u ws kochane??? sylwio-->jak godzenie z mamutem???????????:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia, to przy takiej porzadnej osobie jak ty, nie bede sie wypowiadala na temat tego ile razy w zyciu ja mialam kaca :D:D :P Nie to, zebym byla alkoholiczka ale czasem dla odstresowania raczymy sie winkiem z moim mamutem :P cari-->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwcia pyszna👄zmykam teraz na troche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawy dla cari nie wstawilo!!! < kawa > dla cari :D julianka--> godzenie przebieglo baaaaardzo pomyslnie ;) wczoraj caly dzien bylam cala w skowronkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amfa,ja mam coś takiego pierwszy raz,ale pewnie nie ostatni...hehehehe Ja alkoholiczka tez nie jestem ale czasem winko czy tam piffko sobie wypiję;) Ale bez przesady.. Wczoraj tez było bez przesady....tylko może za mocne siostra robiła fikołki i tak zadziałało... eh... nieistotne zawsze musi być ten pierwszy raz...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś rano, na spacerze z parówką (6.40) zastanawiałam się, kiedy się wyśpię... i wiecie co mi wyszło???? letnie wakacje ok. 2010roku:D:D:D buahahahahhahahah generał ma dziś wolne, ale i tak musiał iść do pracy:o a później jedzie naprawiać szwagrowi kompa, więc -hehehe- rządzę tu dziś cały dzień:P:P:P buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julianka--> z takimi planami jakie ja mam to mniej wiecej w tym samym czasie co ty sie wyspie :D musze teraz cos znalezc w necie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boże spraw zeby mi się chciało tak jak mi się nie chce :P:P Piatek zawsze mnie rozleniwia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiu---> 2 kc proponuję;) amfa---> prowadząc tak intensywne życie, nie wyśpisz się przed 2020;););) a propos mojego ranno-ptaszkowania... ja co najwyżej jestem zdechłym skowronkiem:P:P:P onegdaj byłam nocnym markiem, ale przy małym dziecku... wszystko ulega transformacji... nawet \'nieulecznalne\' przyzwyczajenia:P:P:P hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julianka--> ty to potrafisz pocieszyc czlowieka :P jak cholerka :P:P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julianko,przejdzie mi;) zjem treściwe sniadanko i mi się polepszy;) Ja zawsze lubiłam rano wstac,ale ostatnio trapi mnie bezsenność co jest dobijające...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amfa---> to przez ten mój zasrany dobry charakter:D:D:D kasiu---> śniadanko- dobra rzecz:D muszę zejść do sklepu po mleko do kawy, wyborczą i cóś do chleba:) jakieś zamówienia????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julanka--> dla mnie mozesz kupic cos dobrego na sniadanie :P ja jak zwykle w pospiechu bez sniadania w pracy jestem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julianko;) no ja poprosze jakiegoś jagurcika ;):P amfa,oj...niedobrze,że bez sniadanka, zasłabniesz bidulko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia--> zeby to pierwszy raz sie zdarzylo ze nie jem rano sniadania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amfa,no niestety jak nie zjem sniadania przed wyjściem to często udaje mi się zemdlec...;)i nawet mam przykaz od lekarza-żeby nie wychodzić na pusty zołądek z domu,zwłaszcza rano...i już się przyzwyczaiłam do kanapki rankiem;) ale drugie śniadanie zawsze jadam treściwe :) I własnie zjadłam i teraz czekam na polepszenie mi się hehehe kurde...znów mnie zawalili robotą...:( ale mam głownie prace z kompem...więc bede wpadac...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez mam troche roboty ale ja ciagle pracuje z kompem wiec moge sobie pogadac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×