Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

32 kasia*

Już nie zagubione???

Polecane posty

kasiu wróziu 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻-ki dla was kchane ja niestety nie mam czasu na wpisy,bo jestem u siostry a ta cholernica nie chce rodzić:( ja już chcę być cioteczką:) i czekam,czekam,czekam,bo szwagier w pracy a ja za akuszerkę robię:):D haha a ona ma w nosie moje starania:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agami przyduś ją trochę.karz jej skakać to może pójdzie :) a tak na powaznie to 2 tygodnie do przodu lub do tyłu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii................. agami dala nogę wybaczamy ci pewnie jestes umęczona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jest ale ja mam nadzieje,ze Agami pochwali się maleństwem w imieniu siostry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiu termin był na 18-go ale ja jej kazałam!!!!!wstrzymać do 21-go marca,żeby dzidzia urodziła się w moje urodziny a ta moja siostra sobie jaja ze mnie robi i nie rodzi:) wróziu ja wiem że dzidzię można 2 w tą czy w tamtą stronę ale ja ciotka jestem a to maleństwo mnie nie słucha:):):) no i już uciekam do domciu bo mój mamut się pewnie niecierpliwi:) dobranoc kochane,do jutra śpijcie słodko,smacznie i kolorowo papapapa🖐️🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agami,tak mi się wlaśnie kojarzyło,ze pisałaś o 18..Ale to dopiero 4 dni ...Będzie dobrze;) Małe slonko urodzi sie zdrowe i będzie pociechą dla Was wszystkich:) buziaki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!! zaniemoglam:( wczorajsze zawroty glowy nie byly pierwszymi wiec wybralam sie do lekarza..dzis rano poszlam pobrac krew..robie badania.. ech... najprawdopodobniej to przemeczenie lub anemia :( przejebane :o cale szczescie dzis czuje sie lepiej..musze jednak odpowczywac wiec dzis bede pracowac w domu :) piekna pogoda dzis w poznaniu!! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amfa:):) cześć. ojjjjjjjjjjjjjj....................bardzo niedobrze... trzymaj się dziewczyno i się kuruj:) W łodzi też pieknie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia--> 👄 🖐️ bardzo niedobrze bo mam duzo do zrobienia a wszyscy kaza mi leza i nie robic nic! :o dobrze ze nikt nie bedzie widzial ze pracuje dzis w domu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia--> napijemy sie kawencji?? :D mialam odstawic ale nie dam rady :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh no jasne..od poniedzialku ;) [ __ ]> kawa dla ciebie! Powiedz co u ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×