Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

32 kasia*

Już nie zagubione???

Polecane posty

kasia wiesz co ??? ściągam film tylko mnie kochaj i się okazalo ,że to epoka lodowcowa:D a tak ogolnie to jestem chyba maniaczką filmową ,bo mamut mowi ,ze ściągam filmy ,ktorych jeszcze nie wyprodukowali :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróżeczko,ja juz mam ten film zaciagniety;) A Epoke to chyba raz jeszcze obejrze, bo extra bajka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:D ależ tu dziś filmowo:D wróżko🌻 kasiu🖐️ buziaki j.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj nie było zajęć, więc niepotrzebnie pojechałyśmy 😠 to wykładowcy sobie zrobili wagary:classic_cool: ale za to pojechałyśmy do tesco i kupiłam pół tony różowych winogron, które kocham:D:D:D a jak wam minął dzień??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kasiu:D:D:D a propos filmów, to ja jestem sensu stricte \'filmowa\', piszę pracę mgr o martinie scorsese:classic_cool: (chwalę się pracą złożoną z samego konspektu, chyba mam z deklem:P) hihihihihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia i wszystkie babki 🌻zapraszam na zupke pomidorowa z makaronem 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ho!!! jest tu kto???? chyba zaczynam konwersować sama ze sobą :classic_cool: hihihihihihih > kawka for all oglądamy detektywa monka?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cari🖐️ ja właśnie pożarłam puszkę pomidorów, ale chętnie się na zupkę wproszę:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cari - jesteś moją mistrzynią, wzorem i guru ;):):) Dzięki za zupeczke;) Juliannko, wow ambitna praca...:) Wazne,że juz coś tam masz:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cari poproszę 2 talerz bo jakoś tak zglodnialam czy co ???? :D:D kasia obawiam sie ,że pożre wszystko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KKKKKKAAAAAAAAAAAMMMMMMIIIIIIIIIIIIIIILLLLLLLLLLLCCCCCCCCIIIAAA ŁER AR JU???????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WOWKasiu zły wzornik ze mnie niestety,ale ciesze sie ze zupka wam smakowała ,a ty Wróżko co pichciłaś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hi hi hi Wróżko ,a ja myślałam,że ty już z tej kuchni wróciłaś:) Kasiu ,ale byś sie rozczarowała,udowodnie ci to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ja wam napiszę co robie to zemdlejecie :D:D:D ja mam ochote na kiszkę ziemniaczaną i wlasnie idę obierac ziemniaki...obym tylko znowu doszla do tej kuchni:D ło matko..pomidorowe uzależnienie od kompa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróżko,jestem ciekawa jak takie cosik smakuje................ Podeślij mi dehaelem...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia dla mnie to niebo w gębie :) u was czegoś takiego nie można nigdzie kupić???? ,a jak nie to sama zrób (proste do zrobienia)tylko musisz kupić ten flak :P napewno sie nie otrujesz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróżko,to ja poproszę przepis;) a ten flak to gdzie się kupuje?? 🌻za stronke;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku jakie mam tempo dopiero ziemniaki obrane ...muszę włączyć ręczna tarkę a kysz,a kysz bo nic nie zrobię nalogowcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×